Karadeniz Pet

Dişi yem yemiyor

byz

Meraklı Üye
Erkek muhabbet kuşuma eş aldım maşallah hemen alıştılar ve durmadan çiftleşiyorlar ama sanırım dişi kızışma döneminde değil ceresi tam kahverengi olmamış ve sorun şu ki dişi yem yemiyor benim erkek kusup ona yediriyor. Kıvırcık falan verdiğimde yiyor ama yemliğe inip yem yemiyor. Normal mi bu durum ?

benim dişide öyleydi kabarma yoksa sorun yoktur ben şimdi kafesin tabanına koydum bi çay tabağı doldurdum içine yem ordan yiyor hep yemliğe kafasını sokmak zor geliyo heralde :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:29 -->-> Daha önceki mesaj 01:27 --

benim kuşlarda 2 günde eş tutmuştu :D

Yuvalığı tak hemen.
İlk görüşte aşk bu.. :)

Dişiyle beraber almıştım yuvalığı, sanırım yuvalığın da etkisi oldu bu kadar çabuk çiftleşmelerine dişi yuvalıktan çıkmıyor. Yumurtluyacak mı acaba ? Nasıl anlarım bunu ?

Resim eklersen bilenler yumurta var mı yok mu yorum yaparlar.

yumurtlama belirtisi bu arkadan çekilmiş foto at kuyruğunu ve kanatlarını gösteren ayrıca anüs bölgesinide çek ama kuşu eline alırken fazla bastırma birde dışkısı büyük mü

kuşun fotosunu çek t bakalım yumurta var mı yok mu

Anca bu kadar çekebildim ele aldırtmıyor kendini çok kötü ısırıyor.

LdW6LZ.jpg

rYoD73.jpg

72rL4N.jpg

PvZVgO.jpg

gjJGBO.jpg

Son düzenleme:
cere rengine takılma arkadaşım.. eşleşiyorlarsa yavru istiyorlar demek kuşlar. sen folluklarını tak kendi hallerine bırak erkek eş tutmuş demek bakar artık dişiye.. sevgilerimle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:02 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

bu arada yavru almak istiyorsan kuşlarını kafesten dışarıya salma derim.

dişi kuşu alır almaz saldınız mı sağa sola çarpma felan oldumu ve son sorum kafese kendisimi giiryo yoksa tutup koyuyormusun ?

Geri