petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişide değişik hareketler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tolga arslan tarafından 16 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar bu pazar günü 11 aylik dişime 1 yaslarinda bi erkek aldim. Pazardan beri yan yanalar. Daha çok dişi kur yapiyo ama erkek kaciyo yeni yeni kasimasina izin veriyo. Dişi erkeği kasimaya calisiyo ve erkek onu kovuyo dişide gagasini tellere suruyo hizli bi şekilde. Erkek yanina yaklastirmadigi zaman kafasini assagi yukari salliyor. Bide bu aralar çok saldırgan oldu suyunu yenilemek için kafese uzaniyorum hemen elime saldiriyo erkek gelmeden önce omuzundan inmezdi. Kizismis durumda değil şuan neden boyle yapiyor ? Erkek neden karsilik vermiyor acaba zamana mi ihtiyaçları var ?

2. mervekcrgl

kendiniz alırsanız genelde böyle olur salma yöntemiyle alsaydınız keşke inş alışırlar zamanla

3. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşu üreticiden aldim öyle bi sansim yoktu. Başka fikri olan ?

4. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Daha üç gün olmuş normaldir erkek yeni evine alışana kadar korkak davranabilir alışınca karşılık verecektir.

5. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Tesekkur ederim bekliycez artik :)

6. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    bende yeni dişi aldım 4 günde öpüşüyorlardı alışmışlardı şuan 10 gün sendüşün

Sayfayı Paylaş