Karadeniz Pet

Dışkı yapismasi ve arada kusma

Rochefort

Yeni Üye
Kuşum capkın doğalı yaklaşık 2 ay olacak çok hareketli sürekli kafamda omzumda geziyor arada bi hoşuna giden bi yerde uyukluyor bugün dikkatimi çekti popusunda kuyruğunu kaldırınca üçgen şekilde acılıyor tüyleri dışkı yaptığı yerde baya bi tüy kalmamıs bu neden olabilr yakayabilirsem foto atıcam

Moderatör tarafında düzenlendi:
valla dıskıları normal ama arada dışkıları tüyüne yapışık görüyorum erkek daha 2 aylık hemen hemen doğalı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:51 -->-> Daha önceki mesaj 02:22 --

bide kuşum genelde elimle oynamayı çok sever işaret parmağımla falan arada dikkat ediyorum yem düşüyor bu normalmi azından koyu renk biraz alıp tekrar yiyor sonra yardımcı olurmusunuz

Oyun oynuyorken kusuyor olabilir. Ayrıca popoda pislik yapisiyorsa kendiside temizlik için yoluyor olabilir

çok hareketli sürekli kafamda geziyor omzumda bilgisayarda takılırken klavyeyle mouseyle oynuyor bende parmağımı hareket ediyorm oynuyor onla arada denk gleiyorm bazen görüyorm yapışık halde yavaşça kendim alıyorm moralimi bozdu o halde görünce normal gözüküyor kendini kabartınca orası kabak gibi açılıyo

Geri