Karadeniz Pet

eş tutmuslarmı bakarmısınız (resımlı)

göztepe1925

Meraklı Üye
arkadaslar 1 erkrek 1 dısı aldım ve kızısmıs dedıler es kapar dedıler aldım kuslar cok ıyı anlasıo ve durmadan cafesın altına ınıp fotograftakı gıbı yapıolar erkek bazen dısının gagasına wuruo erkek asasgı ınıo dısıde ınıo dırek bıde gozlerı degısık normale kusu gore hangı ırk da ve yuvalık takmam gerekıomu bıllgılendıren arkdaslara cok tskler sımdıden

buda dısı

Fotoğraftan eş tutup tutmadığını anlamak imkansızdır...Video Paylaşmalısınız...Birbirlerine yem kusma var mı?

Kuslar birbirlerine kasima yem kusma varsa es tutmuslar ikiside kizismis yuvalik takmanda fayda war

kasıma war bır bırılerıne erkek durmadan kafasını sallı cafeste bı o dala bı dısının dalına zıplıo sesler cıkarıo kusma gormedım 2 gun oldu daha alalı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:03 -->-> Daha önceki mesaj 12:03 --

Kuslar birbirlerine kasima yem kusma varsa es tutmuslar ikiside kizismis yuvalik takmanda fayda war

yuvalık buyuk bı cafes alınca takıyım dıorum daha ıyı olmazmı

hemen yuvalık takın erkek dişiye ayak atmaya başlamış saten kızışmışlarda yavru alırsınız 1-2 haftaya :) bu arada kuşlar maşallah muhteşem bişi hele erkek rainbow kanı var :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:09 -->-> Daha önceki mesaj 12:07 --

bu arada bunlar bugün yarın çiftleşir yuvalık şart yoksa yavru alamassın alsan da yuvalığa yapmazlar kafesin dibine yapar kırılır yumurtalar.

cafes gelcek 1.2 gune buyuk cafese yuvalıgı takıyım dıom yuvalıgım fılan hazır erkekde benım cok hosuma gıttımıstı tskur edırım ırkları nedır acaba solermrısınız

Son düzenleme:
Aynen yuvalik takarsan yavru alabilirsin

ikisi de çek kanatları uzun :)

kardeşim erkek çiftleşme girişiminde bulunmuş tak yuvalık yakında ymurtlar bunlar

yuvalıgı taktım ve dısı kus bugun erkegı kasırken gordum ve sabh kalktıgımda dısı kkus durmadan yuvalıgın ıcındeydı kemırıo gıbıydı ıcerde erkek durmadan kur yapıo dısı daha tam kur yapmadı dısı yaparmı kur ? bıde dun aksam taktım yuvalıgı bıde yenı kafes buyuk aldım

Son düzenleme:
dişi kur yapmaz dün dediğim gibi 1 haftaya eş olur ciddi şekilde sonra 1-2 haftaya da yumurtalar gelir saten erkek ayak atmış :) 1 ay içinde yumurtalar gelir kalamar kemiği , vitamin, mama vermeyi unutma.

suan es kaptılar kardes suan cafesı ızlıom dsısı durmmadan yavruluga gırıro vıtamın aldım gaga tası aldım kum aldım mama yı hazırmı alsam bıde yuvalıgın ıcıne koymam gerek bır sey warmı

Son düzenleme:
kum koy ve mamayı kendin yap yumurtanın sarısı pişmiş katı olcak :) + bebe bisk. + irmik + havuç + pirinç unu bunlardan koy ver.

yuvalığın içine ince talaş koyman daha mantıklı

ben talaş tercih etmiyorum dışkıları talaşa yapışıyor sonra yavruların ayana yapışıyor kumu hem yiyorlar talaş alcaksan pet shoplar da hamster talaşı de verirler veya ince talaş de ama kalın talş olmasın ayaklarını keser.

Geri