petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eşleşme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmetkaraca tarafından 12 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. mehmetkaraca

mehmetkaraca New Member

Beğenileri:
    0
    Kendi kendine yumurtlayan 4.5 aylik cek kusum var, 1 yasinda ingiliz erkek kus aldim.
    İlk basta disi kus yanasti, erkek orali olmadi. Daha sonra ayni kafese koyunca disi erkege saldirdi, tekrar yanyana koymayi denesem mi ? Yoksa eekek kusu degistirsem mi ?

2. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Erkek ortama alışkın degil mi? Nerden aldiniz,
    kızgınlık var mı erkekte?
    ilk başta kavga olur ilgisiz de olabilir
    ne kadardır aynı Kafeste ler?

3. mehmetkaraca

mehmetkaraca New Member

Beğenileri:
    0
    Ortama alisik degil, kuscudan aldim. Normalde ayri kafese koyacaktim, baktim disarda kiz oynamaya calisiyor, ayni kafese koyayim dedim, kiz saldirdi. Zor ayirdim. Geceyi ayri kafeslerde gecirdiler. Erkek hic yemine dokunmamis. Kizda kizginlik vardi. Erkegin koyu mavi gagasi ama kizginlik yok tahminimce.

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Dostum dişiyi değiştireceksen ben talibim :) Biz seninki gibi dişi arıyoruz, sen dişiyle erkeği ayırıyorsun. Gündüzden yan yana koy. Fazla yaklaşma. Uzaktan gözlemle. Baktın artık göz çıkaracak kıvama gelirse olay ayırırsın.

5. mehmetkaraca

mehmetkaraca New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek karsilik verse disiyi öldürur zaten. Ayirmaya firsatta olmaz.
    Erkege normal bi kafes alip, ortama alistirayim, yem filan yesin sonra tekrar deneyim olmadi. Ciftlesmeselerde birbirlerine zarar vermesinler

Sayfayı Paylaş