Karadeniz Pet

Eşleşme

mehmetkaraca

Yeni Üye
Kendi kendine yumurtlayan 4.5 aylik cek kusum var, 1 yasinda ingiliz erkek kus aldim.
İlk basta disi kus yanasti, erkek orali olmadi. Daha sonra ayni kafese koyunca disi erkege saldirdi, tekrar yanyana koymayi denesem mi ? Yoksa eekek kusu degistirsem mi ?

Erkek ortama alışkın degil mi? Nerden aldiniz,
kızgınlık var mı erkekte?
ilk başta kavga olur ilgisiz de olabilir
ne kadardır aynı Kafeste ler?

Ortama alisik degil, kuscudan aldim. Normalde ayri kafese koyacaktim, baktim disarda kiz oynamaya calisiyor, ayni kafese koyayim dedim, kiz saldirdi. Zor ayirdim. Geceyi ayri kafeslerde gecirdiler. Erkek hic yemine dokunmamis. Kizda kizginlik vardi. Erkegin koyu mavi gagasi ama kizginlik yok tahminimce.

Ortama alisik degil, kuscudan aldim. Normalde ayri kafese koyacaktim, baktim disarda kiz oynamaya calisiyor, ayni kafese koyayim dedim, kiz saldirdi. Zor ayirdim. Geceyi ayri kafeslerde gecirdiler. Erkek hic yemine dokunmamis. Kizda kizginlik vardi. Erkegin koyu mavi gagasi ama kizginlik yok tahminimce.
Dostum dişiyi değiştireceksen ben talibim :) Biz seninki gibi dişi arıyoruz, sen dişiyle erkeği ayırıyorsun. Gündüzden yan yana koy. Fazla yaklaşma. Uzaktan gözlemle. Baktın artık göz çıkaracak kıvama gelirse olay ayırırsın.

Erkek karsilik verse disiyi öldürur zaten. Ayirmaya firsatta olmaz.
Erkege normal bi kafes alip, ortama alistirayim, yem filan yesin sonra tekrar deneyim olmadi. Ciftlesmeselerde birbirlerine zarar vermesinler