petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evcil Muhabbet Kuşu Kaçarmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan ŞAHİN tarafından 1 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar. Yaklaşık olarak 15 aylık civarı muhabbet kuşum var 1 yıldır bizle beraber. Çok şükür konuşmasını öğrettik. Şuanda 18 farklı kelime konuşabilmekte ve kelime dağarcığı artmakta. Bayağı kızıştığı için önüne gelen kur atıyo , bizde bi dişi aldık yanına ama bize alıştığından istemedi onu. Asıl soruma gelim , balkon kapısı açık kaldı diyelim kuş kaçarmı veya ben ona güvenebilirmiyim balkon kapısı açıkken, daha önce kuş eğitenlerden yardım istiyorum...)

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    hiç güvenme,benim 3 yaşındaki kuşum hemde gece kaçtı.elimizden başımızdan gitmeyen bir kuştu.o yüzden güvenme

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kus bu dostum tabiki kaçar

4. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    anladım ne kadar alışsada dışarıya hasettir tabi saolun yorumlar için

5. Tuan MAKSEL

kaçar.....................