Karadeniz Pet

forumdan cihan abiden aldım nasıl yavrum ? Ben çok beğendim.

445emre445

Yeni Üye
kggAJW.jpg

aDDj0z.jpg

DRRE9O.jpg

mzzd5R.jpg

Cihan ustadan aldiysan bakmaya bile gerek yok..kalite her zaman onda mevcuttur..Masallah gercekten mukemmel bir kus..Gule gule besle..

Emre kardesim hayirli ugurlu olsun masallah guzel kus aldin o kus tanismamizada vesile oldu kus yine o gururlu durusunu sergilemis bak kerataya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

Cihan ustadan aldiysan bakmaya bile gerek yok..kalite her zaman onda mevcuttur..Masallah gercekten mukemmel bir kus..Gule gule besle..

Serkan usta Ankara ya bir yolum dusse solugu yaninda alacagim haberin olsun :)

Gerçektende kuşun duruşu harika maşallah maşallah

Emre kardesim hayirli ugurlu olsun masallah guzel kus aldin o kus tanismamizada vesile oldu kus yine o gururlu durusunu sergilemis bak kerataya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

Serkan usta Ankara ya bir yolum dusse solugu yaninda alacagim haberin olsun :)

Her zaman kapım acik usta tabii gelipte yanimiza ugramamak olmaz..

Sitedeki ustalardan alin tabiki dusunmenize kafada soru isareti olmaz hic olmazsa.dusunmeden alicaksin

ilk tüyden sonra o gördüğün benekler kocaman kocaman olacak :) süprize hazır ol maşallah
cihan ustayı devamlı takıp ederim yaptıgı calısmalar takdire şayan.çok güzel bir kuş güle güle besleyin

Geri