petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gaga nasil olacak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Drn Selim tarafından 23 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Drn Selim

Drn Selim New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşumun gagasi uzun mu biraz bilmiyorum ama gaga tasi vitaninlr tas hepside var ama nasil olacak ne yapmam gerek kisalmasi için kafesinede fazla girmez disaroya cok alışkın resim atiyim ama nasil aticam yardim eder misiniz lütfen bilmiyorum resim atmayı

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Drn Selim

Drn Selim New Member

Beğenileri:
    0
    Var var gaga tasi var bide vitaminli yuvarlak gaga tasi var bunlari yapar sanırım bide kafesine girmiyor bu ben zorla koyuyorum dışarıda bizim yanimizda durmsk istiyor nasil alistiracam kafesine ben bunu kafesinin ustunr koyuyorim uçuyor kapisina koyuyorum uçuyor bilmiyor mu kafesi napiyor kapatiyorum biraz kafesine hep çıkmak istiyor hep hic durmuyor napicam bunu brn

Sayfayı Paylaş