petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gaga Problemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Nurettin tarafından 2 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Nurettin

Nurettin New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar

Yaklaşık 4-5 ay önce ilk defa muhabbet kuşu beslemeye başladım.Yemi,temizliği vs hep dikkat etmişimdir.Ama yaklaşık 1 haftadır muhabbet kuşumun gagasında problem var gibi,internette biraz araştırdım mantar olabilirmiş sanırım.Resmini yükledim incelerseniz sevinirim.

Siz değerli dostlarımında fikir ve yorumlarını almak istiyorum.

Ekli Dosyalar:

2. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Malesef öyle kardesim mantar olmus kus vazelin surmen gerek her gün silip temizlemelisin tuylerine bulaştirmadan sür

Nurettin bunu beğendi.
  3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Mantar için Trosdy Krem kullanabilirsiniz.Her gün pamuklu çubuk ile gözüne kaçırmadan etrafına sürün. Sonraki gün nemli pamukla temizleyip yeniden sürün

Nurettin bunu beğendi.
  4. Gökhan Almar

Beğenileri:
    12
    İleri derecede mantar malesef. O
    Once oksijenli su ile temizleyip sonra trosdy krem surun. Buradaki ustadlarin tedavi yontemi o sekildeydi.

Nurettin ve bilgeminnos bunu beğendi.
  5. Nurettin

Nurettin New Member

Beğenileri:
    0
    Yorumlar için çok teşekkürler,yarın veterinere götürücem inşallah yardımcı olurlar

Sayfayı Paylaş