petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Garip Uyku Şekli

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve anrsg tarafından 2 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. anrsg

anrsg Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar mubişin çoook garip bi uyku şekli var tünekte uyumayı sevmiyor.Bu resimdeki gibi yerde yatıyor Resmi nasıl tarif edeyim yemliği koyguğum yerin tam altına giriyor ve orda uyuyor. Uyandırıncada miskin miskin uyanıyor.Bazen öldü zannediyorum o derece :D

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Çok halsizse hastalığı olabilir, videosu var mı? Tüylerini üfleyip arasına dudağınızı bi değdirin ateşi varmı bakmanızı rica edeceğim...

#2 Emrehan DİLEKÇİ, 2 Şubat 2015
    Son düzenleme: 2 Şubat 2015
  3. anrsg

anrsg Member

Beğenileri:
    0
    Yoo halsiz değil uaynıkken yerinde durmuyor maşallah sadece geceleri böyle saat akşam 10 dan sonra bu moda giriyor.Yine aynı mı diye baktım az önce böyle bildiğin uyuyor dışkı kontrolü yapıyorum dışardanda hareketlerini gözlemliyorum bi sorun yok gibi dediğim saat akşam10 dan sonra böyle.

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuş eğer tünekte duramıyorsa hastalık belirtisi olabi,lir ve hastalığı ilerlemiş demetir bi hastalığı varmıydı

5. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    İlginç böyle olmaması gerekli diye düşünüyorum ama bi [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abime soralım...

#5 Emrehan DİLEKÇİ, 2 Şubat 2015
    Son düzenleme: 2 Şubat 2015
  6. anrsg

anrsg Member

Beğenileri:
    0
    Nasıl anlatsam gündüzleri tünekte duruyor genelde sadece akşam sat 10.00 dan sonra böyle sanırım yavru olduğu için aldığım yerdede tüm kuşlar dipte uyuyordu alışkanlık olabilir mi?

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  8. anrsg

anrsg Member

Beğenileri:
    0
    Denedim Levent Bey hatta sürekli yattığı yerin tam üzerine koydum tüneği yine oraya gitmiş yatmış.Bu bi sorun belirtisi nidir hiç sorun olacağını tahmin etmemiştim.

9. beyza sen

beyza sen Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuşum da böyle ydi. Hep yerde kafesin köşesinde sıkışıp uyurdu hatta kemire kemire kebdine yer yapmıştı. Simdi anne olacak 4 tane yumurtamiz var artik yuvalikta uyuyor. Sanirim bebeklikten alışkanlık kalıyor öyle seviyorlar

Sayfayı Paylaş