Karadeniz Pet

gazete

Berrin YASMİN

Emektar Üye
selam 56 günlük olan yavrum eğitmek için ayırdığım boncuk paşa gazetenin altında duruyo bazen benim kafese yaklaştığımı görünce çıkıyor kafasına göre gazete kağıdının altında duruyor bunun sebebi ne olabilir ve neden öyle yapıyor davranıyor.

benim boncukta altına serdigim rulo selpagı uzerine dolayıp saklanıyordu şimdi altına serdigim gazetenin kenarlarını bant ile yapıstırıyorum altına giremiyo. ama neden yaptıgını acıkcası bende merak etmiştim..

benim boncukta altına serdigim rulo selpagı uzerine dolayıp saklanıyordu şimdi altına serdigim gazetenin kenarlarını bant ile yapıstırıyorum altına giremiyo. ama neden yaptıgını acıkcası bende merak etmiştim..
Gazeteyi bantlamak aklıma geldi ama bunu yapmasının sebebi ne olabilir.

Yavrular karanlıkta uyumayı sever, yuvadaki alışkanlık, ondan olabilir.

evet karanlıkta uyumak istiyor olabilir dediginiz gibi bende geceleri ustunu ortuyorum artık rahat rahat dinleniyor..

Berrin hnm o zaman gazete sermeyin bikaç hafta unutur zaten..Şuan yavru olduğu için saklanacak yer arıyor..

rica ederim..

berrin hanım bence yavruların genetiginde var aynen benim yavrularıda koltugun üzerine bırakıyorum ve hemen arkama kolumun altına falan girmeye çalışıyolar bir bakıyorum yastıkların arkasına falan saklanıyorlar ama ilerde düzelir bu arada benim yavrular fener bahceli :(

aynen ya gazetenin altına girip uyuyor orada :D hiç ellemiyorum :D

Kuşlar doğası gereği anne kuşun kanatları altında büyür,kendisini basıcak saklayacak aynı yeri arıyor.Bunuda gazetenin altı sağlıyor heralde :) Alın gazeteyi alışır zaten zamanla :)

valla benimkisi çok yaramaz. yemi döküp duruyor :D bizde alttaki bölüme koyduk . ordan dökemez diye düşündük.gazetenin altında daha uysal :D

Geri