Karadeniz Pet

Hagen Vision Kafes Seçimi Yardım

board

Meraklı Üye
Merhaba;

1 adet muhabbet için sizce Hagen Vision S01 mi M01 mi tercih edeyim?

Belki ileride bi muhabbet daha alabilirim yanına.

HAGEN VISION S01 KAFES 45,7 x 35,6 x 50,8 CM

HAGEN VISION KAFES M 01 61*38*52 CM

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:21 -->-> Daha önceki mesaj 10:07 --

Birde bu kafese akıllı yemlik takılırmı? Kapıları yan yana olduğu için kapıdan takmak pek mantıklı gelmedi

İçten takılabilen akıllı yemlikler varmı?

Akilli yemligi icten de takabilirsin o sorun olmaz ben s01 kullaniuorum gayet kullanisli 1 cift icin ideal bir kafes

1 adet kuş için m01 büyük gelir değilmi?

1 cift kus icin bile s01 ideal ben kullaniyorum ve akilli yemlik yerine kendi yemliklerini kullan derim cok sik ve kullanisli yere yem dokulme derdide olmuyor

s01 2 kuş için bile yeterli. zaten uçurursunuz evde. kafeste tıkılı kalmayacaksa s01 gayet geniş. bende de s01 var çok memnunum.

Teşekkür ederim yardımlarınız için s01 siparişi veriyorum şimdi
Fiyatları inanılmaz derecede değişken bir yerde 125 tl başka bir yerde 175 tl :)

aklımdaki sorulardan biriydi.konuyu ilgiyle takip ettim. soruyu soran ve cevap veren arkadaşlara teşekkürler :D

Yardimci olabildiysek sevinirm ne demek herzaman

Kafesi alınca nereden aldığını ve kaça aldığını paylaşır mısın? Benimde s01alma düşüncem var.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kafes geldi mi? Herhangi bir sorun var mı geldiyse bi foto rica ediyorum :)

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aldıysan hayırlı olsun, güle güle sağlıklı günler kuşların için.. :)
Ancak konuyla ilgilenenler varsa diye yazıyorum, s02 kullanıyorum, s01'den 2 kat uzun ama genişlikleri aynı.. bir dönem kısaltıp kullandım s01 şekline getirip.. 1 kuş için yeterli olabilir ancak 2 kuş için daha geniş olmalı diye düşünüyorum, kuşlar kafesi dikine çok kullanmıyor ama enine daha fazla hareket ediyorlar, en azından benim çiftim öyle.. O yüzden ben şimdi alacak olsaydım tercihim m01 den yana olurdu..

Hagen vision hangi model kaça nerde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:09 -->-> Daha önceki mesaj 22:09 --

Hagen vision hangi model L11 güzel ?

Geri