petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hasta mı acaba? (resimli)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve siyahi tarafından 11 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. siyahi

siyahi New Member

Beğenileri:
    0
    2 aylık Kuşumuzla bugün 5. günümüz. Tünekte ve dışarda dururken çok kabarık duruyor.. Her zaman değil ama çoğunlukla böyle. Acaba hasta mı yoksa ortama henüz alışamadığı için mi? İçim rahat etmedi sizlere sormak istedim..
    Birde çok kaşınıyor, daha yeni olduğu için avucuma alıp bit kontrolü de yapamadım. Tutto adında bit ve pire ilacı almıştım kuşçudan. Faydası olur mu acaba yoksa başka birşey mi önerirsiniz?

2. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Görüntü gayet sağlıklı. Sıkıntısı yok gibi duruyor.

3. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Maşallah güzel kuşunuz biraz kabarık durması benim de dikkatimi çekti ama sağlıklı da duruyor ishali vs varmı.

4. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sıcak ortamda tutun ve vitamini eksik etmeyin. Dışkısını kontrol edin sık sık ishali varsa ilaç kullanırsınız.

5. siyahi

siyahi New Member

Beğenileri:
    0
    İlk iki gün ishal vardı. Şimdi geçti, ishali yok çok şükür. Ama çok sakin ve kabarık duruşundan dolayı içim rahat etmedi.
    Kaşıntı konusunda ne önerirsiniz?

6. Muratc

Muratc New Member

Beğenileri:
    0
    Aynı benimki, maşallah hasta gibi durmuyor, yeşillik verdim benimki de 2 gün ishal oldu, sonra vermedim yemini - kakasını takip ettim 2 güne düzeldi.

Yeşillik = ishal...

7. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Elinize alıp bit pire kontrolü yapın yeni gelsin gelmesin fark etmez. Eğer bit pire yoksa boşu boşuna hayvana damla ilaç vs damlatıp sıkmayın :)

8. Efe Altan
    Gizli

Efe Altan Guest

gayet sağlıklı görünüyor

Sayfayı Paylaş