Karadeniz Pet

Hobihanem (Levent ACAR)

Benim esim 2 kusa bile tavir koyuyor. Esiniz de peygamber sabri var anlasilan. Malum muhabbet kuslari biraz daginik. Pvc kafesim gelsin bu mevzuyu cozecez umarim :).

Tabanini da zeolit kum dokecem. Sizce nasil olur

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kumlardan saglikli ve kaliteli tedarik edebilecegimiz site var mi

çok güzeller, hayırlı olsun...birde bu kadar kuş aynı kafeste hiç kavga etmiyorlarmı? benım kuşlar birbirlerini yolmaya başlıyorlar hemen, nasıl uyum içerisinde yaşıyorlar bunun için bir şey yapmak gerekiyormu?

çok güzeller, hayırlı olsun...birde bu kadar kuş aynı kafeste hiç kavga etmiyorlarmı? benım kuşlar birbirlerini yolmaya başlıyorlar hemen, nasıl uyum içerisinde yaşıyorlar bunun için bir şey yapmak gerekiyormu?

Üst kafestekilerden Lutino erkeklerden birini kovalıyor sürekli. Alt kafes daha huzurlu, bazen azıtıyorlar onlarda. Ama uzun süreli kavga olmuyordur heralde ben rastlamadım.

Zeolit kum sanirim dogal ve zararsizmus?

sahibi gibi kuşarda uysal masallah :)ondan kavga etmıyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:58 --

Sen kuşlara kum koyuyon mu? Yoksa bahçeye mi salıyorsun?

Bu arada noldu yavru dişi yok mu? Recep ööyle duruyor kafeste melül melül bakıyor.

insaatdan bir kurek kum getırdım onu kullanıyorum şuan :)
parcalı sankı dişi gıbi şimdi geldım kumesden de tlf goturmemışım resım cekemedim

ne güzel huzurla bir arada yaşayan kuşlara sahip olmak :) ben kuşları birbirinden ayırıcam diye ellerim delik deşik oluyor..

Fotoğraf var mı? Murat usta bir baksın, çok iyi anlar bu işlerden.

usta bır baksın şak diye anlar belkıde okur ufler resımlerden tak dıye cözer olayı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:10 -->-> Daha önceki mesaj 00:09 --

Süper dişiyse.. :)
Sarı noldu? dişiyse sevmessin onu da aslında. :D

nazaar deycek dıye korkuyorum masallah super erkek yuzde 80 :)