Karadeniz Pet

ilk kuluçka olumsuz

Mehmet Nuri Alkayış

Emektar Üye
ustalar acemi çiftimin ilk kuluçkasından ne yazık ki yavru alamadım yumurtalar boş çıktı peki şimdi ne zaman sonra tekar yumurtlar

ne zaman çiftleşirlerse tekrar yumurtlar dişi

İlk kuluçkalar genellikle hüsranla sonuçlanabiliyor gayet normal bir durum

Siz kuşlarınızı fazla rahatsız etmeyin mama ve vitamin takviyesi yapın gerisini onlara bırakın , ikinci kuluçları yavrularla sonuçlanır inşallah..

Benimkiler 1.5 ay sonra tekrar yumurtladı. Kuşlara bağlı bir şey.

Siz kuşlarınızı fazla rahatsız etmeyin mama ve vitamin takviyesi yapın gerisini onlara bırakın , ikinci kuluçları yavrularla sonuçlanır inşallah..
yav şu mama takviyesini bi açıklayında mama tarifi verin allah rızası için :)

araştırdım buldumda ama onlar ölçüleri çok benim 3 tane kuşum var ölçeklerini tutturamıyorum ve adını bile bilmediğim şeyler var onları alamıyorum

2 yumurta yarım havuç mısır unu pirinç unu irmik, etimek veya kuru ekmeği robotta çek kat bunlar yeterli kıvam lapa olnasın yumurtayı sarı ve beyazını birlikte ez havucu rendedem geçir kolay gelsin

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cevap için teşekkür abicim ben en fazla 2 günde bir bakabiliyorum vitamin ve mama vermekteyim inşAllah 2.kuluçkada yavru gelir tekrar teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:35 --

ne zaman çiftleşirlerse tekrar yumurtlar dişi

şaka yapıyosun:d

Geri