Karadeniz Pet

ishali kesemiyorum

Gecmis olsun insallah düzelir

Geçmiş olsun benim kuşlarımda bir kadar önce havaların soğumasından dolayı dışarıdan içeriye almamdan sonra her iki muhabbet kuşum aynı zamanda ishal oldu stres yada başka birşey farklı birşeyde vermemiştim aslında ishale sebep olacak veteriner bir tanıdıktan sulfacel isimli ilacı aldım 20 lira gibi bir fiyatı vardı ama 10 a aldım tanıdık olduğu için günde 1 cc enjektörle çekip sularına sabah erken saatde katarak yaklaşık 5-6 gün kullandım şükür bitirdi ishali ayrıca söylediğim ilaç özellikle kanatlı hayvanlarda kullanılan bir çeşit mikrop ve parazit öldüren bir ilaç tavuk çiftliklerinde falan çok kullanılıyormuş kullanmak istersen bilgine..

kuşunuz nasıl oldu denediniz mi kanarya yemini

kuşuma kanarya yemini verdim perşembe aldım biraz daha iyi bugün kafesini temizledim yine biraz daha koyu kıvama döndü ötmeye başladı hareketlendi umarım biran önce kurtuluruz ishalden

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:40 -->-> Daha önceki mesaj 18:38 --

beslenme şekli valla mamanın içine kum atıyordum suyuna bazen sade su veriyorum bazen vitamin atıyordum ama ishal olunca vitamini kestim. Bu arada suyu çeşmeden dolduruyordum şimdi damacanadan veriyorum. Malum ankaranın suyu bozulduğu için

ama dışkısı diğer kuşlarım gibi tam katı deil ama eskisi gibi su gibide değil inşallah iyi olacak kuşum

Geri