petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Jumbo ciftim ve tek yumurtasi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Citroen tarafından 20 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Citroen

Citroen New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar benim jumbolar ortalama 2 ile 2,5 yaslarinda, ilk yumurtasini yapali 3 gun oldu, dun ikinci gunuydu buyuk bi hevesle yuvaliga baktim ama yumurtlamamis. Bu sabah kalktigimda tekrar baktim ama hala yumurtlamamis 15:00 itibari ile hala tek yumurta var.
    Soruma gelince benim jumbolar tek yurtada mi kaldi yoksa 2. Si gelebilir mi umutlanayim mi ? :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

Hicbir fikri olan yok mu acaba ? Tecrubeli arkadaslardan cevap bekliyorum lutfen.

Guncel

#1 Citroen, 20 Eylül 2014
    Son düzenleme: 20 Eylül 2014
  2. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Kızgınlık yumurtası yapmıştır.

3. Citroen

Citroen New Member

Beğenileri:
    0
    Yaninda aslan gibi esi varken kizginlik yumurtasi yapacagini zannetmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 19:36 --

-----guncel-----

Sayfayı Paylaş