Karadeniz Pet

jumbo kusumun cinsiyeti ??

• Konbuyu başlatan ERAY
  • Başlangıç tarihi
E

ERAY

Guest
merhaba arkadaşlar bundan 3 yada 4 ay önce bir tane Jumbo kus aldım kus aldığımda 3 aylık falandı yanı suan bu kuş ortala 6 yada 7 aylık bu kusu ben dişi diye aldım ama cinsiyetınde hala kararsızım sere rengı erkek gıbı ama hareketlerı tavırları %80 dişi gibi erkek kuşla esledı opusuyor dişi kus koydum onlada opusup yem kusuyolar ama oyle erkek gıbı kabarıp kafa sallama yapmıyor terettutdeyım ahala bir de sız bakın lütfen...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:24 -->-> Daha önceki mesaj 17:10 --

DkAJOO.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:46 -->-> Daha önceki mesaj 17:24 --

nGDEPl.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:48 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

1noNnA.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:48 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

Şimdiden teşekkürler..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

yok mu kimseden bi ses..

valla hareketlerı falan hep oyle ama bu cere rengı benı muallakta bırakıyo

inşallah oyledır kızgın gıbı de ama cere rengı neden degişmiyo..

Kuş Dişi Eline aldığında fena ısırır anlarsın dişi olduğunu zaten.

benim dişininde cere rengi aynı ama erkeklerde çok daha koyu oluyr renk. beyazlık olmaz. o yüzden kesinlikle dişi kuş.

dişi kuş cere rengi kızışma döneminde her zaman değişmez buz mavisi dişi olan kuş bile yumurtlar önemli olan yuvalığa ve eşine olna ilgisi sağlıklı üretimler

Geri