Karadeniz Pet

Kadro Tamam Kuşlar ve Kafesler

Önder AYYILDIZ

Meraklı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Kullandıgım box kafesimi bosa çıkarmak için sipariş ettiğim tel kafeslerim geldi.
Bi sultan çiftim eksikti içimde kalan onuda buldum.:)
Birtek Yuvalıklarım eksik oda sağolsun vatandasın biri verecek kargoya bekliyoruz bakalım

Eski Box Kafesim

Yeni Kafeslerim

4 adet 45*35 lik
2 adet 60*35 lik
3 adet çifthane

Kuluçkada ki çiftim bugun inşallah 2. yavru çıkacak yumurtadan

Yeni Aldığım Sultan Çiftim 7 Aylıklar

Geçen hafta sahiplendiğim kırık çiftim

Yerli Çiftim

Bunlarda Yavruyken Aldıgım Damızlık Yetişridiğim 4 Aylık Çift

Glosterler çiftim dün akşam eşe attım sabah erkek dişiyi rahat bırakmıyordu vakti gelmiş artık :D

2 Çiftte Hint Bülbülüm var

Açılışı yaptıgımız sebze mamamız çeşit bol

Son düzenleme:
Yeni kafeslerinde kuşlarınızı sağlıkla besleyin.

[MENTION=7006]Nevzat Samet BAYKAL[/MENTION] Sağolun [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] sağol abi çok şükür ilk yavruyuda gördüm senden aldıgım çiftte :)

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] tamamdır abi atarım. bende çok umutluyum o çiftin yavrularını kimseye vermeyi düşünmüyorum o yüzden.

Maşallah hayırlı uğurlu olsun her şey çok güzel görünüyor gönlünce olsun

Maşallah.Bereketli üretimler.Yeni kafesleriniz hayırlı olsun. Bol bol yavru ile dolarlar İnşallah.

Maşallah, hayirli olsun, keyifle besleyin ve kullanın.

sağolun hepiniz.. [MENTION=17603]kaan77[/MENTION] bende daha yeni aldım alırkende pek dikkat etmedim renklerini begenince sonradan baktım dişinin bir tırnagı eksik ve arka parmagı da biraz kısa ama sorun olmaz gibi görünüyor. Bakalım ne renk yavruları olur :)

Maşaallah ..Hayırlı olsun..o sebze maması içinde neler var yazarmısınız...

Son düzenleme:
[MENTION=17711]ilkerinside[/MENTION] sağolun.
içinde mor lahana, ıspanak, havuç, kırmızı biber, haşlanmış mısır, marul var hepsini rondadan geçirdim. mor lahana biraz fazla olmuş o azaltılabilir

Maşallah hayırlı olsun

GT-I9195 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GR3Ek2.jpg

Yuvaliklar iki gün önce geldi. Talasa tarçın karıştırdım ve yuvaligi taktim dişi hemen keşfe başladı
İçeriyi bir güzel dağıttı odaya her girdiğimde yuvalıkta oluyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:57 -->-> Daha önceki mesaj 11:56 --

pzEj8a.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:59 -->-> Daha önceki mesaj 11:57 --

İlk çiftimin 3. Yavrusu da dün çıktı son yumurta inşallah yarin çıkacak ama yuva baya pis kokuyor :D
Fazla kirli olmamasina ragmen

Maşallah hayırlı üretimler bu katlı kafes kaç liraya mal oldu üstad

Herşey dahil yuva gollük akilli yemlik tünek suluk kumluk mamalık felan kat başı 45 bulur muhtemelen . Kafeslerde kalın telli sağlam baya

Hangi siteden siparis verdiniz kaç gün içerisinde teslim aldınız