Karadeniz Pet

Kafes düzeni

• Konbuyu başlatan behcetik
  • Başlangıç tarihi
B

behcetik

Guest
3uqypenu.jpg

Sizce kafes düzenim nasıl 1-2 oyuncak aldım salıncak yeri doğru mu birde akıllı yemlik çok zor sığdı ona bir yöntem var mı bu kafes için içeri sokmak hariç

Gayet güzel

Merhaba , öncelikle kafesiniz çok renkli olmuş , beğendim açıkçası . Ama kuşunuz çift ise kafes çok oyuncak dolu bu nedenle çiftleriniz birbiri ile ilgilenmek yerine oyuncaklarla ilgilenecektir. Eğer tek ise gayet şık ve güzel duruyor . Akıllı yemlik hakkında birşey diyemeyeceğim çünkü ben kullanmıyorum şimdilik. :) Salıncak yerini de üst tüneğe paralel yaparsanız daha iyi olur sanırım , çünkü kuşunuz salıncaktan inmek istediğinde kafasını karşıya vurabilir..:)

güzel ama cok oyuncak koyma kafes biraz kucuk kuş içinde rahat gezsin ;)

Kuşunuz tek ise; ve kusununuz konuşmasını sizinle ilgilenmesini istiyorsanız bence biraz fazla oyuncak var. Birazi kaldirabiliriz aslinda fazla oyuncak var.eger kusunuzla fazla ilgilenemeyecekseniz bi sorun yok tabi kuş oyuncaklarla iynar eglenir ama size uzak olur..

Eğer Kuşunuz çiftse; birbirlerine ilgisi azalabilir ve 2 kuş için kafes dar gelir..

Bunlarda benim fikirlerimdi mutlu sağlıklı uzun ömürlü arkadaşlıklar dilerim hayvanlarinizla. :))

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kapaktaki ip konusunda benim kafese o kapı için tel yaptı 3-4 cm lik kapıyı açık bırakmak için onu kullanıyorum açınca arkadan tutturuyorum :) öneririm :)

kapaktaki ip konusunda benim kafese o kapı için tel yaptı 3-4 cm lik kapıyı açık bırakmak için onu kullanıyorum açınca arkadan tutturuyorum :) öneririm :)

nasıl yaptınız onu bende öyle bişey arıyorum

Merhaba , öncelikle kafesiniz çok renkli olmuş , beğendim açıkçası . Ama kuşunuz çift ise kafes çok oyuncak dolu bu nedenle çiftleriniz birbiri ile ilgilenmek yerine oyuncaklarla ilgilenecektir. Eğer tek ise gayet şık ve güzel duruyor . Akıllı yemlik hakkında birşey diyemeyeceğim çünkü ben kullanmıyorum şimdilik. :) Salıncak yerini de üst tüneğe paralel yaparsanız daha iyi olur sanırım , çünkü kuşunuz salıncaktan inmek istediğinde kafasını karşıya vurabilir..:)

güzel ama cok oyuncak koyma kafes biraz kucuk kuş içinde rahat gezsin ;)

Kuşunuz tek ise; ve kusununuz konuşmasını sizinle ilgilenmesini istiyorsanız bence biraz fazla oyuncak var. Birazi kaldirabiliriz aslinda fazla oyuncak var.eger kusunuzla fazla ilgilenemeyecekseniz bi sorun yok tabi kuş oyuncaklarla iynar eglenir ama size uzak olur..

Eğer Kuşunuz çiftse; birbirlerine ilgisi azalabilir ve 2 kuş için kafes dar gelir..

Bunlarda benim fikirlerimdi mutlu sağlıklı uzun ömürlü arkadaşlıklar dilerim hayvanlarinizla. :))

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok teşekkürler kuşum tek okulda olduğum için canı sıkılıyor bşraz da onu için aldım bir salıncak ve bir halka var zaten normal değil mi bu kadar

Sent from my iPhone using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:19 -->-> Daha önceki mesaj 16:50 --

ayrıca galiba salıncaktan korkuyor tam ortaya kodum hiç bir yere çarpmasın diye zorr indi :D

Bedirhan abi dediğin. İp. Nasıl bişe nasıl. Yaptın

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bedirhan abi dediğin. İp. Nasıl bişe nasıl. Yaptın

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

salıncağın tele asılan teli varya işte onun gibi bir şey ince yeri kafese taktım diğer yeride çengel gibi yaptım bunun gibi kapalı değil bak dikkat et gerekli olan malzemeler

10-15 cm tel(kalınlığının pek önemi yok )
pense

ayrıca yaşım 14 kardeş abi demesen :)

Kuş tekse yazik sıkılmasin ya kaldirma oyuncaklari
Bana sorarsan eş al yanina hayvancagiz bütün gün yalniz zavalli
İkisini de evcilleştirebilirsin

iki kuş olursa biraz zor evcilleşir diyorlar + kafesim çok büyük değil

Tek kuşa göre daha uzun sürede evcilleşir ama sonuçta kuşun çok fazla tek kaliyor bu hayvanini üzer yazik degil mi
Daha büyük kafese sonra geçersin bence oyuncak yerine zavalliya bir eş al naçizane tavsiyem

Tek kuşa göre daha uzun sürede evcilleşir ama sonuçta kuşun çok fazla tek kaliyor bu hayvanini üzer yazik degil mi

Daha büyük kafese sonra geçersin bence oyuncak yerine zavalliya bir eş al naçizane tavsiyem

Hiç ilgilenmiyor değilim ki sabah gidiyorum öğleden sonra gidiyorum onda da kapı açık bırakıyorum uçuyor zaten

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri