Karadeniz Pet

kafeste olmasi gerekenler

Burcu ÖZ

Meraklı Üye
Merhaba arkadaslar forumda her yeri okudum nerdeyse ama kafam karisti.su anda muhabbet kusumun kafesinde kalamar kemigi var ayni zamanda alci gibi olan gaga tasi da olmali mi bir de mineral blok diye birsey almistim minik minik tas gibi seylerden olusan bu ücünü beraber mi koymaliyim kafesine

Aynen öyle hepsi bilfiil dursun kafeste.Ayrıca kuş kumuda alıp ayrı bir yemlikte onuda verebilirsin.
Zaten bu söylediklerinizi 7/24 yemez ihtiyacı oluduğunda yer.

Son düzenleme:
kalamar kemiği kalsiyum minerali için
gaga taşı gagalarını törpülemek için
mineral blok ise iyot ihtiyacı içindir

ben gaga taşı kullanmıyorum kalamar kemiği ve tahta tünekte aynı işi görüyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:53 -->-> Daha önceki mesaj 11:52 --

birde istanbul ankara izmir gibi illerde değilseniz ki değilsiniz kaliteli ürünleri netten sipariş edeceksiniz artık. benim gibi

Benm kus surekli disarda ordan oraya ucuyor ve tahta dolaplarimin ustune konup kemirmeye basliyor benim icin hic onemli degil ogrenci evindeki mobilyaya zarar gelse nolcak :) ama ona zarari olur mu bilemedim.cilasiz acikta kalan kontrplak kisimlari tahta tunegini bazen duvarlari kemiriyor:D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:53 -->-> Daha önceki mesaj 11:52 --

birde istanbul ankara izmir gibi illerde değilseniz ki değilsiniz kaliteli ürünleri netten sipariş edeceksiniz artık. benim gibi

İnterneti dusundum ama ben tek bir kusa bakiyorum 25 kiloluk yem alsam bozulur o yem bitene kadar .diger ufak yemlere malzemelere de kargo ucreti ekleniyor gereginden fazla pahaliya denk geliyo buna bir cozum bulmak lazim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:01 -->-> Daha önceki mesaj 11:57 --

Boyalı, vernikli parçaları yutarsa sorun olabilir.
Nasıl önleyeyeyim ki diyeceksin. Fazla bir şansın da yok aslında.

Beni korkutan duvarlari kemirmesi oldu nasil vazgecircem bu aliskanliktan evdeki en tepe yere cikip kartonpiyerleri kemiriyor

Son düzenleme:
İnterneti dusundum ama ben tek bir kusa bakiyorum 25 kiloluk yem alsam bozulur o yem bitene kadar .diger ufak yemlere malzemelere de kargo ucreti ekleniyor gereginden fazla pahaliya denk geliyo buna bir cozum bulmak lazim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:01 -->-> Daha önceki mesaj 11:57 --

Beni korkutan duvarlari kemirmesi oldu nasil vazgecircem bu aliskanliktan evdeki en tepe yere cikip kartonpiyerleri kemiriyor

memleketiniz neresi oraya gittiğinizde alın ihtiyaçlarınızı

www.juenpetmarket.com

Buradan alabilirsiniz yem için versele laga iyidir. Gaga Taşı kum mineral blok zaten bir kere alındı mı uzun süre gider.

Sent from my iPad using Tapatalk

Demek kan cekiyormus :) bu foruma girdigimden beri ne konuda yardim istesem siz bi bakiyosunuz tesekkur ederim

Konyalı olmak ayrıcalıktır :) üzüldüm gidememenize gerçi bende en son kurbanda gitmiştim ancak haftaya gideceğim yine. Şu başımdaki işlerden bir kurtulayım bu yem konusunda da yardımcı olurum size.

Konyalı olmak ayrıcalıktır :) üzüldüm gidememenize gerçi bende en son kurbanda gitmiştim ancak haftaya gideceğim yine. Şu başımdaki işlerden bir kurtulayım bu yem konusunda da yardımcı olurum size.

Ben alistim artik gidememeye kac yil oldu ohooooo :) yem konusunda da hic zahmet etmeyin tesekkur ederim dusunmeniz yeter migrostan bonnie marka buldum onu kullaniyorum

Ben alistim artik gidememeye kac yil oldu ohooooo :) yem konusunda da hic zahmet etmeyin tesekkur ederim dusunmeniz yeter migrostan bonnie marka buldum onu kullaniyorum

alıştırsa o markaya değiştirmeyin eğer sıkıntı olursa haber edin yardımcı olurum.

alıştırsa o markaya değiştirmeyin eğer sıkıntı olursa haber edin yardımcı olurum.

Vala ben de iyi bir markamidir anlayamadim ustunde mix kokteyl yaziyor ama ici dal darinin tohumlariyla dolu sanki baska bisey yok petshoptan aldigim yemde siyah tohumlar uzun beyaz tohumlar cekirdek fln da vardi

Geri