Karadeniz Pet

kafeste olmasi gerekenler

Vala ben de iyi bir markamidir anlayamadim ustunde mix kokteyl yaziyor ama ici dal darinin tohumlariyla dolu sanki baska bisey yok petshoptan aldigim yemde siyah tohumlar uzun beyaz tohumlar cekirdek fln da vardi

bonie önceden iyidi ama kaliteyi düşürdü mavi boncukla aynı yerde paketleniyor aynı ürün yani. Eğer tazeyse ve kuşunuz yiyorsa birşey olmaz merak etmeyin. o siyah tohumlar nijer beyaz dedikleriniz de yulafla aspir tohumudur.

bonie önceden iyidi ama kaliteyi düşürdü mavi boncukla aynı yerde paketleniyor aynı ürün yani. Eğer tazeyse ve kuşunuz yiyorsa birşey olmaz merak etmeyin. o siyah tohumlar nijer beyaz dedikleriniz de yulafla aspir tohumudur.

Uretileli daha bir ay olmus dun actim paketi ama benim kus sadece benm elimdrn yedigi icin kafesteki yemlikler dolu dolu duruyor elimden yerken bir sıkıntı yok sevdi bence :) mavi boncukla ayniysa bi dahaki sefere ondan alayim gereksiz para vermeyim

Uretileli daha bir ay olmus dun actim paketi ama benim kus sadece benm elimdrn yedigi icin kafesteki yemlikler dolu dolu duruyor elimden yerken bir sıkıntı yok sevdi bence :) mavi boncukla ayniysa bi dahaki sefere ondan alayim gereksiz para vermeyim

malesef aynı :) sevdiyse değiştirmeyin taze olanla yola devam edin. sanırım mavi boncuk 4 lira bonie 6 lira öyle biliyorum

Beni korkutan duvarlari kemirmesi oldu nasil vazgecircem bu aliskanliktan evdeki en tepe yere cikip kartonpiyerleri kemiriyor

gaga taşlarından sonra kartonpiyerlere pek ilişmez diye "umuyorum"... Belki kuş için koparması kolay gelirse kartonpiyerlerden devam edebilir... :)
Saygılar, selamlar, bol sağlıklı kuşlar....

Geri