petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kaliteli, Yatay Telli Çifthane Önerileri?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Murat KARACAKAYA tarafından 14 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa Murat KARACAKAYA

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar, tecrübelerinize de dayanarak, yatay telli, kaliteli, akıllı yemlik ve yuvalık takabileceğim ve olabildiğince de büyük çifthane önerilerinizi bekliyorum..
    Tabii fiyat olarak da uygun öneriler olursa sevinirim..
    Birçok sitede gördüklerim hep dikey telli ve sanki kalite olarak çabuk yıpranacakmış gibi gözüküyor..
    Kafesi tepesinden asacağım için, bir sürprizle karşılaşmamak için dayanıklı birşey olmasını istiyorum..

2. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    Bende çok aradım yatay tele giyotin kapı yapılamadığı için çifthanede ya yatay tel olacak giyotin olmayacak yada yatay tel olmayacak

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. Mustafa Murat KARACAKAYA

Beğenileri:
    0
    Kafesin karşılıklı iki tarafı yatay, iki tarafı da dikey tellerden yapılıp, giyotin kapının da olduğu kafesler yok mu?
    Şu an kullandığım kafes o şekilde, ama çok küçük olduğu için yenisini almak istiyorum..

4. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    Benim bildiğim kadarıyla yok bilen arkadaşlar varsa yardımcı olsunlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    Aradiginizi buldunuz mu?

Sayfayı Paylaş