petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yatay telli çafthane önerisi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Koray DANIŞMAZ tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    71
    arkadaşlar yatay telli çifthane arıyorum ancak bulamadım yada 2 kuşun rahat takılacağı yatay telli bi kafes arıyorum önerisi olan var mı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:58 -->-> Daha önceki mesaj 00:28 --

öneri yok mu :D

2. AhmetHARSIT

şart mı yatay olması yatay tellı kafes kolay kolay bulumasın bulsan bıle bıldıgım kadarı ile toplu alman gerekıyor çifthane ay en guzelı veya pvc olmadı ahşap kafes al

3. Koray DANIŞMAZ

Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    71
    şart degıl tabı de kuslar yatay tellıde rahat edıyo be hocam uretıcı degılım evde rahat rahat beslemek ıstıyorum oyuzden yanı

4. AhmetHARSIT

dedıgım gıbı yatay kafeslı telı bılmaz kolay degıl ama iki kusun sıgacagı demıssınız rahat bır kafes cok bu linkte var bır tane mesela 45*35 Kat Eklenebilir 45x35 Kafes

5. Koray DANIŞMAZ

Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    71
    bakalım hocam kısmet olmadı boyle bırsey alacagım

Sayfayı Paylaş