Karadeniz Pet

Kanarya tavsiyesi

Hakan ŞAHİN

Meraklı Üye
bana 40-50 tl civarında bi kanarya önerirmisiniz ötmesi için alıcam

40-50 tl ye kanaryayı zor bulursun bulduğunda dişi olur ötmez ankarada olsaydın sana birini önerirdim güzel malinuaları var

k.bakmayın kanarya hakkında hiç bilgi sahibi değilim peki min. ne kadara alabilrm kanarya

bu malinular hem renk hem görünüş bakımından güzel erkeğinin fiyatı nedir acaba??

Üstadm öncelikle kanaryalar , renk için , görünüm içın birde ötümü için beslenir !
her tür kanaryanın kendine has nagmeli ötümü vardır elbette (erkek kanarya ötümlü olur)
40 -50 lirayada bulursunuz ama piyasada o fiyata saf ırk kanarya bulmak çok zor ya melez kuş verirler yada pek verimli olmayan dişi (yavru almak istersen tabi ayrı , ama kanarya 7-8 aydan sonra ötmeye başlar)
vs. vs.
Ötüm için manilua , harz , german denilen ötüm kanaryaları beslenir (profesyonel kanarya severler için)

saolun yarın kuşçuya gidcem peki portakal kanarya denilen kanaryalar da iyi ötermi

dinlemek lazım kuş ne nağme biliyor bi bakmak lazım tavsiyem varsa bilen birisiyle gidin (ötmeyen kuşu almayın kesinlikle , çok yüksek ses çıkartmamalı )