petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kanarya tavsiyesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan ŞAHİN tarafından 21 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    bana 40-50 tl civarında bi kanarya önerirmisiniz ötmesi için alıcam

2. Gökhan YILDIZ

40-50 tl ye kanaryayı zor bulursun bulduğunda dişi olur ötmez ankarada olsaydın sana birini önerirdim güzel malinuaları var

3. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    k.bakmayın kanarya hakkında hiç bilgi sahibi değilim peki min. ne kadara alabilrm kanarya

4. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    bu malinular hem renk hem görünüş bakımından güzel erkeğinin fiyatı nedir acaba??

5. Yücel YETİMOĞLU

Üstadm öncelikle kanaryalar , renk için , görünüm içın birde ötümü için beslenir !
    her tür kanaryanın kendine has nagmeli ötümü vardır elbette (erkek kanarya ötümlü olur)
    40 -50 lirayada bulursunuz ama piyasada o fiyata saf ırk kanarya bulmak çok zor ya melez kuş verirler yada pek verimli olmayan dişi (yavru almak istersen tabi ayrı , ama kanarya 7-8 aydan sonra ötmeye başlar)
    vs. vs.
    Ötüm için manilua , harz , german denilen ötüm kanaryaları beslenir (profesyonel kanarya severler için)

6. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    saolun yarın kuşçuya gidcem peki portakal kanarya denilen kanaryalar da iyi ötermi

7. Yücel YETİMOĞLU

dinlemek lazım kuş ne nağme biliyor bi bakmak lazım tavsiyem varsa bilen birisiyle gidin (ötmeyen kuşu almayın kesinlikle , çok yüksek ses çıkartmamalı )

Sayfayı Paylaş