Karadeniz Pet

Kanayan ayağın mikrop kapmaması için ne yapmalı?

mubiş4545

Yeni Üye
acil cevp verir misiniz muhabbet kuşlarım kavga etmiş erkeğin ayağı çok kötü kanamış kanaması durdu ben yıkamaya çalıştım ama çok çırpındı yarayı temizleyemedim lütfen yardım edin mikrop kapmaması için ne yapamam lazım
evde limon kolonyası tentürdiyot oksijenli su var sadece hangisi kullanıyım napıyım. KANAMA DURMUŞ MİKROP KAPMSIN DİYE NAPIYIM 1 SAAT GEÇTİ LÜTFEN YARDIM EDER MİSNİZ

Yarayı görmemiz için çekip atar mısın? Kuşlar aynı kafeste durmasın bu arada.
merhaba kuşları ayırdım kafesleri farklı şu an. yaralı kuşun kafesini yıkadım güzelce dezenfekte ettim. fotoğrafı koydum. şimdi kuşun ayağını yıkamam lazım mı ya da oksijenli suyu nasıl kullanacağım? bir de kuş ayağını basabiliyor yemek yiyor vitaminli suyunu içiyor. ötüyor keyfi yerinde ama mikrop kapar diye çol korkuyorum
IMG_20210119_182644.jpg

merhaba kuşları ayırdım kafesleri farklı şu an. yaralı kuşun kafesini yıkadım güzelce dezenfekte ettim. fotoğrafı koydum. şimdi kuşun ayağını yıkamam lazım mı ya da oksijenli suyu nasıl kullanacağım? bir de kuş ayağını basabiliyor yemek yiyor vitaminli suyunu içiyor. ötüyor keyfi yerinde ama mikrop kapar diye çol korkuyorumEkli dosyayı görüntüle 51190
oksijenli suyla temizleyin.ve vitaminin markası ne

kullanmayın.hiçbir işe yaramaz onon yerien gervit w yada nekton s kullanabilirsiniz
oksijenli suyu nasıl uygulamalıyım? yarasını suyla temizlemeye çalıştım fakat çok çırpınyor. yarayı temizlemeden oksijenli suyu kulak çubuğu ile sürsem olur mu acaba? bi de 4 5 saat geçti yara kurudu artık

oksijenli suyu nasıl uygulamalıyım? yarasını suyla temizlemeye çalıştım fakat çok çırpınyor. yarayı temizlemeden oksijenli suyu kulak çubuğu ile sürsem olur mu acaba? bi de 4 5 saat geçti yara kurudu artık
olur .sürerseniz çok küçük ihtimal mikrop kapar

Geri