Karadeniz Pet

Kaşınma

Faruk KILIÇ

Meraklı Üye
Arkadaşlar 3 hafta öncealdığım kuşum ara sıra kaşınıyor ben ne ne olur ne olmaz parazit sprey almak istiyorum önlem için sizce hangi marka iyi??

Şunu da unutmamak lazım kuşlar fıtratları gereği kaşınır. Pit pire yoksa kuşunuzu fazla ilaça boğmayın derim

Aslında ben almayacaktım ne bit ne pire gördüm ama ara sıra kaşınıyor bi arkadaş bit görünmez sen al kuşun kanadının altına felan sık dedi aldığın yerde bir sürü kuşun içinden geldi belki bit felan kapmıştır o yüzden kaşınıyordur dedi.

Aslında ben almayacaktım ne bit ne pire gördüm ama ara sıra kaşınıyor bi arkadaş bit görünmez sen al kuşun kanadının altına felan sık dedi aldığın yerde bir sürü kuşun içinden geldi belki bit felan kapmıştır o yüzden kaşınıyordur dedi.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] ustamı dinle için rahat etsin o halde

Aynen:)))))

Bit pire yoksa kimyasal sıkmayın kuşlara. Önlem almak istiyorsanız sirkeli suyla fısfıslayın o kadar. Zarar verirsiniz oksa kuşa.

Ne kadar suya ne kadar sirke koymalıyız iyi gelir mi emin misiniz? Elma sirkesi mi üzüm mü koyayım? ?

Ne kadar suya ne kadar sirke koymalıyız iyi gelir mi emin misiniz? Elma sirkesi mi üzüm mü koyayım? ?

Elma sirekesi kullanın aktardan alın. Valla bir miktarı yok. İçme suyuna bir iki damla kyuyorum ama banyo suyuna bir miktar söyleyemem. Benim kuşumda bit vardı. 4 ayda anca arındırdım. Bitten kurtulduk o spreylerden bir damla kullanmadım. Ama eğerki gerçekten bit varsa o zaman yeterli gelmez. Tekrar yazarsınız çaresini söyleriz.

Bit görmedim ama önlem amacıyla alacaktım. 1 çay bardağı 3-4 damla nasıl olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:46 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

Günde kaç kere sıkacağız?

Bit görmedim ama önlem amacıyla alacaktım. 1 çay bardağı 3-4 damla nasıl olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:46 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

Günde kaç kere sıkacağız?

İyi olur. Zararı da olmaz

Geri