petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kırılan Yumurtalar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erdem Demir tarafından 15 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Erdem Demir

Arkadaşlar daha önce de anlatmıştım forumdan başlık açmıştım ve değerli görüşlerinizi almıştım. Kısa bir özet geçmek gerekirse bir arkadaşım pazartesi günü 2 yumurtalı bir erkek bir dişi getirdi ofisime yavruluğu direk kendi kafesime takarak ofisimden evime çok yavaş biçimde götürdüm. Bir gün sonra geldiğimde 2 yumurtayı kırdığını ve bir yumurta daha yaptığını farkettim ancak nafile onu da kırdı. Fakat, dün ilk defa kuşlar yuvalıktan dışarı çıkmaya başladılar ve ben odaya girdiğimde kaçmamaya ve ötüşmeye başladılar ve dişinin şişkinliği ve kanatlarının düşüklüğü dikkatimi çekti sizce bundan sonraki süreç nasıl olacaktır? Stresini atıp yumurtlayıp yatacak mı yoksa nedir?

#1 Erdem Demir, 15 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Ağustos 2013
  2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    onu zaman gösterir kimse bilemez ama sen kuşları fazla rahatsız etme sakin bir yerde dursunlar gerisi şans işi.

3. ArTemiS

ArTemiS Guest

Hiç belli olmaz..

4. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Zaman göstericektir. bu konu hakkında kesin bir cevap verilmez.

Sayfayı Paylaş