Karadeniz Pet

Kiskanclik

selman kırıs

Yeni Üye
Disi kusum erkek den herseyi kiskaniyo

dişinin yanına erkek atarsanız dişi kafesini sahiplenir erkeği ezer.erkeğin kafesine dişi atarsanız yine buna benzer şeyler olabilir ama aradaki kavga aşırıya kaçmaz.

Ben ikisini yavru almistim 7.8 aydir bendeler aralarinda kavga yok sadece disi kovaliyo onu arada banyoluk koyuyom erkek giriyo hemen disi gelip kovaliyo sonra oda cikiyo banyoluktan yem yerken fln yapmiyor ama erkek bana yaklasiyo hemen kovaliyo birbirlerine yem fln da kusuyolar

bazı dişiler fena oluyor öyle kanlı kavga yoksa ayırmanız gerekmez. yuvalık koyup davranışlarına baktınız mı?

kanlı kavga yoksa ufak tefek tatlı tartışmalardır :) anlaştıkları sürece rahatsız etmeyin mümkün oldu kadar az rahatsız edin

kanlı kavga yoksa ufak tefek tatlı tartışmalardır :) anlaştıkları sürece rahatsız etmeyin mümkün oldu kadar az rahatsız edin

Eskiden besledigim disi kusumun yanina aldigim 3 tane erkek muhabbet kusunu oldurdu 4. Yu aldim ondanda yumurtladiktan sonra oldurdu eger boyle asiri derecede bir hircinlik yoksa sorun olmaz diye umuyorum :D (ayni kusum yumurtladigi bitun yumurtalari kendi kirdi sonra hastalanip oldu, anliyacaginiz dunyanin en psikopat kusunu besledim:D )

Hic kavga yok sadece kizip kovaliyo disi follugada giriyor ama ciftlesme gormedim bazen disi hic yem yemiyor hep erkekden istiyo erkekde gidiyo kusuyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:06 -->-> Daha önceki mesaj 11:05 --

Birde erkek hic folluga girniyo bu normalmi

Son düzenleme: