petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kızım hasta mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bengiözcan tarafından 21 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Bengiözcan

Eve geleli 10 gün fln oldu dişinin. Hareketli erkekle de arada kavga olsada iyi anlaşıyorlar. öpüşmeler,kaşımalar :) Ama bu aralar kızımın dışkısında sıvı kısmında yoğunluk var. Patates , pirinç verdim tadına bakıp yemiyorlar ikiside. Vitaform var elimde halsiz olmadığı için kullanmak istemiyorum.Bu aralar tüy dökümünde onunda etkisi olabilir mi ? Birde kuş kumunu ne kadar sürede değiştirmeliyim ?
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    yumurta yapmaya hazırlanıyor

3. Veysel DUMAN

ishal sorunu galiba...ben böyle durumlarda yulaf veriyorum.severek yiyorlar.

4. Bengiözcan

Ama daha çiftleşmediler. Kızgınlık yumurtası mı acaba ?

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    24 saat gözlem yapmıyorsunuz sanırım bence yavlık yoksa yuvalık takın hemen kısa surede yumurtlar bu kuş

Sayfayı Paylaş