petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konuya aciklik getirecek biri varmi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bahattin GENÇ tarafından 18 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Bahattin GENÇ

Merhaba arkadaslar yaklasik 1,5 aydir beraber olan ciftimin erkegi hala urkek.Bazen hala es olmadiklari suphesine kapiliyorum cunku disi cok sicak davrandigi halde erkek kaciyor fakat cok nadirde olsa boyle pozlarini yakaliyorum.Sizce es olmuslarmi yada es olmayan kuslarda resimdeki gibi goruntu yakalanabiliyormu?Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.(Bu arada erkek tuy dokme donemininde malum surekli kasindigi icin disiye izin veriyordu sanirim dokme olayi gectiginden beri tekrar pek rastlayamadim bu goruntuye.)

#1 Bahattin GENÇ, 18 Haziran 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Haziran 2013
  2. Selahattin GÖKTAŞ

birbirlerini besliyorlar mı yani kusma seklinde?

3. Mehmet ŞEKER

tüy dökme döneminde zaten eş veya yavru gibi olaylar beklenemez

4. mert ulu

mert ulu Guest

tüy dökme dönemindeyse normaldir çiftleşmemeleri kardeşim sadece birbirlerini kaşımalrına izin verirler dahası olmaz :D

5. Ozan KOCA

Ozan KOCA Guest

kızıştırıcı yem karışımları var sitede onları kullan =)

6. 01 seMiH

01 seMiH Guest

oyuncakları kaldırmanı öneririm

Sayfayı Paylaş