petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Korkma Problemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ardadas123 tarafından 8 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Ardadas123

Arkadaşlar kuşum benden korkuyor2. günü benim evimde nasıl korkmamasını alışmasını sağlayabilirim ?

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    18
    kafesten cıkarmayın kafesın ıcınden sevın

3. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    farklı bir ortama geçti korkması normal.korkutacak şeylerden kaçının kafesi sabit bir yerde ve yüksekde olursa daha iyi olur.kuşun yavru mu yetişkinmi oda önemli tabi çabuk alışmasında

4. Ardadas123

kuşum yavru ve sevdirmiyor kafasına dokunduğum pardon dokunduğumu dedim :D DOKUNMADIM HİÇ KUŞA bilmiyorum neden böyle

5. Seda Kurşunlu Çal

daha 2. gün... öyle hemen olmaz. insan insana bile iki günde alışmaz... ele alıştırma ile ilgili konular var onları okuyun uygulayın en az bir ay sürer alışması. sabredin biraz.

Sayfayı Paylaş