petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Uykuda korkma ?!?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mert AKSOY tarafından 2 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Mert AKSOY

Cumleten selamun aleykum arkadaslar oncelikle.

Dun gece saat 2 gibi kafesten gelen gurultuye uyandim, uykum cok agir olmasina ragmen uyandirdi oyle deyim. Erkek kusum uyurken sanirim ruya goruyordu ve kormus, kendini kafeste yerden yere atiyordu. Daha once 1 kere boyle olmustu ancak bu kadar uzun sureli kendine gelemedigi olmamisti. Neyse isigi actim hayvani yakaladim sakinlestirmeye calistim zira cok korkmustu. Daha sonra baktigimda ise sag kanat tuyleri (ucucu tuyler) kopmustu. Ve kanadin kosesinden de bir miktar kaniyordu. Belliki kendini yerlere atinca kafeste bir yere denk gelip kanamis. Onu gorunce direk oraya batikonlayip, ustune iyilestirmeyi hizlandirici madecasol surdum. Ardindan mikrop kapar diye bir miktar antibiyotigi ve vitamini toz hale getirip suyla birlikte zorla yedirdim. Gece baktigimda kanadi dusuk duruyordu ama sabaha duzelmis allaha cok sukur. Hareketleri eskisi gibi ve disiye sulaniyor :D Kanat tuyleri geri cikar sanirim ? Hepsi kokten gitmis tuylerin. Bir de disinin kizginligi hakkinda ne dusunuyorsunuz?
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    kanatları geri çıkacaktır..pek anlamam ama dişi daha kızışmamış sanki..

3. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    oy kıyamam geçmiş olsun :( dişi yeni yeni kızışmaya başlamış

4. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    abi nasıl vurmuş kendini yere o tüyler çekmekle çıkmıyor nasıl dökmüş. dişi kızışmamış henüz

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    bence uyku halinde dengesiniz kaybedip,kafes içinde ani bir şekilde kanat çırpmış.tellere veya tüneklere vuran kanatlardan tüyler kopmuş.

Sayfayı Paylaş