Karadeniz Pet

Kuş Alacağım Öneri ?

Fatih Köle

Paylaşımcı Üye
Merhaba aranıza yeni katıldım yıllar önce muhabbet kuşum vardı öldü. ve ondan sonra uzun zman oldu kuş belemeyeli. Şimdi 5 yaşında kızım var onunlar beraber kuş beslemek istiyorum. Ama şimdi nasıl bir kuş alayım.

Yani kaç aylık olsun. genç mi yaşlımı çift alsam daha mı iyi olur. hangi türleri var hangi tür daha iyi konuşur. bana bunlar hakkında biraz açıklama yaparsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba aranıza yeni katıldım yıllar önce muhabbet kuşum vardı öldü. ve ondan sonra uzun zman oldu kuş belemeyeli. Şimdi 5 yaşında kızım var onunlar beraber kuş beslemek istiyorum. Ama şimdi nasıl bir kuş alayım.

Yani kaç aylık olsun. genç mi yaşlımı çift alsam daha mı iyi olur. hangi türleri var hangi tür daha iyi konuşur. bana bunlar hakkında biraz açıklama yaparsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle hosgeldiniz

Hangi ilde oturuyorsanız ona göre bi hobici yada ev üretimi yapan bir arkadastan almanız tavsiyemizdir.

Çekoslavak erkek yeni yeme düşmüş 30 günlük alırsanız evde konusturabilirsiniz

Yada cift bakmak istiyorsanız ingiliz yada cekoslavak tercih edebilirsiniz

Son düzenleme:
Ben Ankara'da oturuyorum. Varsa buralarda bir bildiğiniz tanıdığınız veya bizim gidebileceğizmiz bir yer iyi olur...

Ben Ankara'da oturuyorum. Varsa buralarda bir bildiğiniz tanıdığınız veya bizim gidebileceğizmiz bir yer iyi olur...

Hmm çift almak istiyorsanız benim elimde orjinal cekoslavak cift var Erkegi ele alışkın kuşlar çok saglıklı düşünürseniz konusalım.

20140728_230733.jpg

20140728_231105.jpg

20140728_231629.jpg

büyük ihtimal ele alışkın konuşan ve oyuncu kuş istiyorsunuz,temiz kuşları olan bir üretimciden çekoslavak veya yerli erkek,yeni yeme düşmüş bir kuş almanızı tavsiye ederim

Oyuncu ve konuşan bir kuş istiyorsanız hollanda derim çekoslavakta olabilir

Geri