Karadeniz Pet

kuşları başka odaya alimmi

bunyamin

Meraklı Üye
Arkadaşlar iki kuşum var es olmuyorlar bisey yapmıyorlar bende Vazgeçtim artk esleamelrinden odamin içinde bi oda daha var karanlık ve pencere falan yok sıcaklığında iyi onları o odaya koysam bi sıkıntı olurmu odaya bi lamba takar 7 24 ışık açık durabilir o sorun değil kuşlar için bi zararı olurmu mama yaptım yemiyolar her yolu demedim bi ise yaramiyolar onları bos bi odaya koymak sorun olurmu suyunu yemini veren her gün yeter heralde

Olabilir, fakat oda yeteri kadar aydınlık olmalı ve sabah güneş görmelidir, düzenli olarak bakımınıda yaptığınız zaman sorun olmaz... :)

Son düzenleme:
Emrecim oda güneş Işığı Almıyor diğer hobilerimi yaptığım bi odaydi RC araç falan var odayı kullanmiyorum skinti olurmu güneş girmemesi

Tabiki olacaktır abi, büyük zararları olur güneş ışığı almamasının...

Ozaman durdukları yerde dursunlar madem öyle yapacak bisey yok yeni kus alana kadar bulundukları yerin tadını cikartsinlar :)

Güneş giren eve doktor girmez demişler. Kemik gelişimi için her canlının ihtiyacı. Direkt olarak görmese de güneş ışınlarının girdiği bir odada bulunmalı. Ben tül perde çekili halde direkt olarak güneş ışınlarına maruz kalmayacak şekilde sabah 7 den öğleden sonra 3 e kadar çocuk odasında güneş görmesi için çocuk odasına koydum kafesi. Faydasını göreceksinizdir.

Ozaman durdukları yerde dursunlar madem öyle yapacak bisey yok yeni kus alana kadar bulundukları yerin tadını cikartsinlar :)

Çıkartsınlar bakalım abi, onları besle abi, boşver eş tutmasınlar ne olacak... :)

Benmkiler hemen pencerenin yaninda petek diplerinde keyifleri yerinde yani

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:10 -->-> Daha önceki mesaj 22:09 --

Beslicem tabikide illaki ikisinde kizisacak çiftleşme istediği duyacaklardır 1 sene sonra da olsa ciftlesicekler ama bi çift daha kus almayı düşünmüyorum değil yani

Olsun abi, bir tanesine zor bakarsın ikinciyi alırsan daha zor gelebilir, bence hiç düşünme derim ama yinede sen bilirsin... :)

Ozaman seni dinlicem kardesm sansimi zorlamicam :) erkek bu aralar arada bir aksirir gibi ses çıkarıyor o neden olabilir bi fikrin varmi

Ozaman seni dinlicem kardesm sansimi zorlamicam :) erkek bu aralar arada bir aksirir gibi ses çıkarıyor o neden olabilir bi fikrin varmi

Hapşuruyordur abi, sıkıntı yapma... :) Ama takipte kal sen bakarsın hastalanır falan... :) Kuş sonuçta olabilir... :)

Bird e kuşları yikadigimda farkediyorm kanatlarının kenarlarında derileri kızarık ikisininde sadece kanatlarının uç taraflarında Çözemedin gitti

Bird e kuşları yikadigimda farkediyorm kanatlarının kenarlarında derileri kızarık ikisininde sadece kanatlarının uç taraflarında Çözemedin gitti

Belki bir yerlere takıp incitmiş olabilirler, ciddi bir durum var mı abi?

Yok hicbir problemleri yok ucmada vs. Yada canının açıldığı herhangi bi belirti yok çok şükür

Yaşı hakkında bilgi alcaktım

Sent from my iPhone using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:20 -->-> Daha önceki mesaj 12:16 --

Resim paylaşma nasıl yapa bilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:23 -->-> Daha önceki mesaj 12:20 --

aa815185137b31c1e9078f34d13af9fc.jpg
d8c2f1dcffe16ee2a52c3d0bb17b5f3b.jpg

Geri