Karadeniz Pet

Kuslarım hakkında

Kardeş ben de gözüme öyle göründü diyorum hayırını gör

Arkadaşlar kafesin duvar kısmına aşağıdaki fotoğrafı bastırıp yapıştırsam kuşlar açısından nasıl olur?
2e8etyje.jpg

Arkadaşlar bu arada ikinci yumurta da geldi...
Bugün kafesle çok uğraştım şuan iki yumurtası var yumurtaları dişi kırmamış iki yumurtayıda yuvanın köşesine götürmüş yuvanın folluk çukuru var ama fazla derin değil kuluçkaya yatıp yatmayacağını veya dişinin rahatsız olup olmadığını nasıl anlarız ?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:16 -->-> Daha önceki mesaj 16:55 --

Cevap lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:
yatar siz rahatsız etmeyin uzaktan takip edin o istediği gibi ayarlasın yuvalağı ama bir daha ki kuluçkada plastik folluklu yuvalık alırsın sorun olmaz

İnternette varmı o yuvadan

Erkek ufaktir ama işleve bakacan :)) hayirli olsun topragim

Yumurta üstündeki kuş günde kaç kez dışarı çıkar ve ne kadar süre dışarda kalır?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 15:43 --

Benim sorularıma neden kimse cevap vermiyor

Arkadaşlar kuluçka döneminde dişi kuş yuvalıktan hiç çıkmazmı çıkarsa dışarda ne kadar vakit geçirir bu arada 3. Yumurtada gelmiş.

Dicki yapmak icin cikar aradada yem yemek icin bide ciftlesmek icin

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

15x10x10 boyutunda bir yuvada 3 yumurta yaparak kuluçka dönemine girmiş oldu benim dişi. Belki ilk kuluçkası. Nasıl sizce dişinin performansı?

asy9u3e5.jpg
egedypad.jpg

Yeni kafes ve eski kafes
Dişi şuan 3 yumurta ile kuluçkada bu halde dişi yuvada iken yuvayla beraber söküp yeni kafese geçirsem sıkıntı olurmu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:32 -->-> Daha önceki mesaj 16:18 --

asy9u3e5.jpg
egedypad.jpg

Yeni kafes ve eski kafes
Dişi şuan 3 yumurta ile kuluçkada bu halde dişi yuvada iken yuvayla beraber söküp yeni kafese geçirsem sıkıntı olurmu?

Yokmu fikir verecek

yerini oynatma bu kuluçka bitene kadar eski kafesde durdun. deiştigi zaman yumurtaya yatmaya bilir..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:39 -->-> Daha önceki mesaj 09:35 --

benim dişi de şuan kuluçkada 3 yumurtada yatıyor. bende kuluçka bitsin yeni kafese koyacağım..

asy9u3e5.jpg
egedypad.jpg

Yeni kafes ve eski kafes

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:32 -->-> Daha önceki mesaj 16:18 --

Yokmu fikir verecek

Öncelikle hayırlı olsun yeni kafesin:) kuluçka bitsin öyle değiştir riske gerek yok hiç

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

ikiside dişi

Benim kuluçka dönemindeki dişi kuşum çok tüy döküyor normal mi?

Benim kuluçka dönemindeki dişi kuşum çok tüy döküyor normal mi?

Aynwn benim kusta da tüy dokme var.sürekli yattigi için genelde üzerine yattigi kisimdan dökülüyor

Geri