Karadeniz Pet

Kuşum hastalandı bakarmısınız lütfen ne yapabilirim??

Snm232323

Meraklı Üye

Kuşumun tek gözü yarı kapalı gibi dıtuyor normal halde. Burnunun o kısmının üst tarafı açıldı gibi kırmızı görünüyor. Burnunu sürtüyor ondan olsa gerek. Nedenine gelince 5 günlüğüne kuşumuzu bakmak için tanıdığa verdik yolda giderken suyu yemliğine dökülmüş. Bugün kavuştum kuşuma bi baktım kafeste ağır bir koku yemini değiştireyim derken yemin sudan çürüdüğünü gördüm simsiyah olmuş dibi:(( hemen kafesi komple sabunla yıkadım yemi suyu değiştirdim. Ama kuşumun gözü ve burnu için ne yapabilirim. Ustalardan yardım bekliyorum:((

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:23 -->-> Daha önceki mesaj 23:21 --

Yakınlaşırsanız aynadan görünen gözü kapalı ve burun deliklerinin üzeri kırmızı oldu:((

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

Lütfen ne yapabilirim? İlk müdahale önemlidir ne yapacağımı bilmiyorum silmelimiyim nasıl ve ne şeklde? Mikrop kapmış olabilir mi yoksa mantar mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

Başına gelen yok mu hiç:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:25 -->-> Daha önceki mesaj 00:16 --

@Levent ACAR ne yapmamı önerirsiniz?

Geçmiş olsun hiç başıma gelmedi inş düzelir bilenler yorum yapacaktır

Insallah elinizden gelecek birşeydir iyileşir ilerleme riski yoktur inşallah

Insallah elinizden gelecek birşeydir iyileşir ilerleme riski yoktur inşallah

İnşallH çok sağolun. Kimse yardımcı olmadı sizden başka ama bugün gözünü açtı ve iyi görünüyor. Ne olduğu hakkında bilgim yok ama araştıracağım. Tesekkür ederim tekrar

Nedemek önemli deil

Son düzenleme:
Geri