petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hastalandı yardımınıza ihtiyacım var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sezer FINDIK tarafından 22 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Sezer FINDIK

Sezer FINDIK New Member

Beğenileri:
    0
    İnternetten okudum bütün belirtileri soğuk alınlığnı gösteriyor elinize alıp göğsüne üfleyerek derisine bakın kırmızıysa hastadır dedi bizde baktık poposunun olduğu bölge hafif kızarmış şimdî ne yapmam lazım.. Kendini sevebiliyorum izin veriyor.. belirtilerde uyuşukluk kabarık tüyler sürekli uyuma felan dedi tüyleri kabarık uyuyor sürekli suyuna multi vitamin damlattım.. Ne yapmam lazım şimdi ?

2. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşu sıcak tutun. Kafese yakın, kuşun kablolarına zarar veremeyeceği bir lamba yakabilirsiniz. Kalorifer yanına koy-ma-yın. Vitaminli suyu 24 saat içerisinde değiştirip taze su verin. Ertesi gün tekrar 24 saate kadar değiştirmek üzere vitaminli su verirsiniz. Benim bildiklerim bu kadar, ustalarım daha çok yardımcı olurlar diye umuyorum. Geçmiş olsun.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Veterinerden Vitaform alıp verebilirsin. Antibakteriyel bir ilaçtır.Soğuk algınlığına iyi gelir.

4. Emre BİLEN

Beğenileri:
    0
    Kuşu sıcak yere koyun soğuk almasın

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş