Karadeniz Pet

Kusum ishal mi kabiz mi !!

• Konbuyu başlatan Keptony12
  • Başlangıç tarihi
K

Keptony12

Guest
Beyler benim kizim hep siserek uyuyor ve 5 gundur boyle neden yapiyor kabiz mi ishal mi uyandiginda esiyle oynuyor cevre ile etkilesime geciyor hopluyor zipliyor ama uyuyunca hastaligindan kabariyor neden ishal mi kabiz mi . Resim aticam ama bu forumda resim nasil atiliyor acil yardim beyler bayilicam artik lutfen !

Not:Veterinerler bakmiyor kusa acil yardim edin ya!

Moderatör tarafında düzenlendi:
benim dişide öyle marul falan verdim ben şişkin durmuyor artık yem falan yiyormu kuşun bi hareketli bi durgunsa tüy dökümündende olabilir malum tüye giriyor şuan bütün kuşlar kış tüyleri çıkıyor foto atmak için şurdan bak http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/konuya-resim-nasil-eklenir-6.html

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:05 -->-> Daha önceki mesaj 01:04 --

resim atmayı öğrenince dışkısını birde kuşunu fotoğraflarını at buraya

fotoğraf at bakalım görmeden yorum yapmıyayım şimdi

PE3d59.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
kardeşim bu kuş hasta yarın kalktığın gibi git kuşçuya ishal ilacı al aynı renkte benim dişi kuşum vardı oda böyleydi öldü ben tedavide geç kaldığım için olmuştu yarın git bi an önce ishal ilacı al yada kuşçuya anlat durumu o sana verir bi ilaç geçmiş olsun :(

Evet beyler dışkısını çekmiyorum eskide var yanında karışır yardım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:20 -->-> Daha önceki mesaj 01:19 --

Ishal olduğu kestin mı kanız degıl mı

Bu arada 4 gündür böyle ilaç alamadım dışardaydım ve unuttum limon suyu sıktım suyuna biraz iyileşti ölmez dimi

çok kabarmış kardeşim hasta bu kuş bak benim dişide böyleydi
1nPbvN.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:22 -->-> Daha önceki mesaj 01:22 --

kafesin tabanını çek sen bi bakalım sıvıysa ve kokuyorsa dışkı ishaldir

Ilacı ancak yarın alablrm bıde az su ıcıyor açıl yardım edın sımdılık lımon suyun iciyor etik eder mı başka ne yapablrm yarına kadar

suyuna kahve kat çay kaşığının ucu kadar türk kahvesi içir o sudan al eline içittir o biraz iyi gelir

Ölecek dıye korku bastı acil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:27 -->-> Daha önceki mesaj 01:26 --

suyuna kahve kat çay kaşığının ucu kadar türk kahvesi içir o sudan al eline içittir o biraz iyi gelir

Türk kahvesı york limon suyu ıshale ıyı dıyorlar onu içse olur mu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:31 -->-> Daha önceki mesaj 01:27 --

Napıcam ölürse nalarım yardm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:33 -->-> Daha önceki mesaj 01:31 --

Yardım edın lütfen

limon bi işe yaramazki grip olduğunda verirsin limon yumurta varsa kaynat yemliğin birini boşalt yani yemliğe geri dök ondan sonra bi kaba rendele yumurtayı soğuduktan sonra tabi rendeni küçük tarafıyla rendele içine ekmek içi ufala az un kat yumurtanın kabuklarınıda eline al elinde ufala hemen küçülüyor zaten bunları karıştır dök yemliğine erkek yemeye başlarsa o da merak eder gelir yer hasta kuşum ekmek verdiğimde erkek iştahla yiyordu oda halsiz haliyle bile gelip oda yiyordu sen dediğimi yap iyi gelir ona ishalini keser yumurta ve ekmek

limon bi işe yaramazki grip olduğunda verirsin limon yumurta varsa kaynat yemliğin birini boşalt yani yemliğe geri dök ondan sonra bi kaba rendele yumurtayı soğuduktan sonra tabi rendeni küçük tarafıyla rendele içine ekmek içi ufala az un kat yumurtanın kabuklarınıda eline al elinde ufala hemen küçülüyor zaten bunları karıştır dök yemliğine erkek yemeye başlarsa o da merak eder gelir yer hasta kuşum ekmek verdiğimde erkek iştahla yiyordu oda halsiz haliyle bile gelip oda yiyordu sen dediğimi yap iyi gelir ona ishalini keser yumurta ve ekmek

Dediğinizi yapıcım saolun bu arada ölür mü kabarık duruyor fotoda ama aradan bir enerjık olup duvardan duvara atlıyor ölür mü sizce teşekkürler bu arada

ölmez ölmez yeni yeni başlıyor galiba yarınki durumuna göre gider alırsınız ilaç dışkısınıda atsanız iyi olacak aslında ya şimdi kabızsa bide

kanarya yemi (aspur) iyi gelir ishale haslanmıs patates pirinc suyu da ıyı gelır dıye duymustum.

Kusumu kuscuya gotursem anlar mi acaba petshopcu sonucta deneyimi vardir belki anlayip teshis koyar.Yolda kediler saldirmasin kanfese bu arada

yok ya kedi seni gördümü kaçar nerede oturuyorsunuz kuşçuya götürebilirsinde şimdi bu aralar havalar biraz bozuk elde götürürsen yolda daha da kötü olabilir

yok ya kedi seni gördümü kaçar nerede oturuyorsunuz kuşçuya götürebilirsinde şimdi bu aralar havalar biraz bozuk elde götürürsen yolda daha da kötü olabilir
Istanbulda oturuyorum kafesiyle goturucem kuscu elinde inceler anlayan bir adamdi bizim petshobpcu umarim iyilesir.Lutfen dua edin rica ediyorum :) :(

inşallah iyileşir ya kuşçu yakınsa sorun olmaz elinlemi götürecen kuşu birde şu dışkısını at artık ona göre yorum yapayım :D