petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum kusuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Salih ÇİÇEK tarafından 1 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Salih ÇİÇEK

Kusuma sabah mama yapmıstım sanırım ılk kez yedıgı ıcın bıraz fazla yedi ve yerde cırpınıyodu kafasını yerden kaldıramıyodu ucamıyodu ama ılerleyen saatlerde azcık ustune su serpiştirdim biraz dinç durmaya basladı sonra baktım ki kusmus elime aldıgımda elımde duruyor ama sadece kafası asagıya dogru ınık kafasını kaldıramıyor sızce neden kusunca bıraz acılma oldu ama ıyıleşir mi yardım edin

2. Sinan Şimşek

Bir veterinere danışmanı öneririm...Galiba ağır geldi mama kusmak için kafasını eğmiştir...

3. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Bende bu şekilde demiştim.

4. Salih ÇİÇEK

Evet saolun. Sizce iyi olur mu ya bugun cok cok kotuydu olum pozisyonu bıle almıstı nerdeyse ama bu aksam kusmus eve geldigimde suan da halsiz kafası yere dogru eğik ama kusmuyor yapabilceğim bişey var mı

5. Rebulls

Rebulls Guest

hocam bende kuşu ilk aldığım zamanlarda limon yedirdim baa bi limonu yiyip kafasını sağa sola sallıyodu bende hoşna idiyo zannettim baya bi verdim bide üzerine maydonoz verdim sonrada saldım farklı bi odada salınca sağa sola çarpı yere düştü 2-3 dk sonra kafasını aşşağı yukarı salladı kursağındaki herşeyi çıkardı kustu yani sonra akşama kadar halsiz bi şekilde kaldı arkadaşımın dediği gibi büyük ihtimalle mama ağır gelmiştir

Sayfayı Paylaş