Karadeniz Pet

kuşum uçmuyor yardm edin nedir

mine yol

Yeni Üye
kuşum uçmuyor neden bi kaç gün önce bi tane yumurtladı ve kırdı kızgınlık yumurtası diye düşündüm sonra 4 5 gün gecti üzernden halsizleşti ötmemeye başladı kbarmaya başladı popo kısmında tüy kalmadı ve bugün saldım içeri uçsün diye uçmadı yere kondu kanatları falan hep aşağıda duruyo kuyrukta aşağıda sizce nedir yardım edin

kuşunuzda hala yumurta olabilir ondan uçamıyoduryada henüz toparlayamamıştır kendini

foto atabilirmisiniz kuşda yumurta olabilir

20141205_162904.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:57 -->-> Daha önceki mesaj 11:56 --

fotoğraf atamıyorum ki yoksa ilk başta atıcaktım

Geçmiş olsun. Mümkünse bir veterinere götürmeniz iyi olur.

oYz99R.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:44 -->-> Daha önceki mesaj 13:43 --

kuşum hep böle kabarıyo popsunda hiç tüy yok anlaöadım sesi soluğuda çıkmıyo yuvadan çıkmıyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:53 -->-> Daha önceki mesaj 13:44 --

31RPE4.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 13:53 --

foğraflar bnunlar

çiftleşip yumurta yapabilir strese girdirmemeye çalışın uçmayada zorlamayın mhtemelen hastalık değildir yani

eminsiniz dimi haasta değildir yani yumurta olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:06 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

pmYbnm.jpg

arkadaşlar bende bişiey sorucam kusum kafasını saga sallıyor duz yuruyemiyor hep sag tarafa dogru kafa sallıya sallıya donuyor ucabiliyor ayagını yere vurup duruyor kafasını saga sallarken barıyor ama ses cıkaramıyor dişide hep yanına gidip dovuyor l0utfen yardım edin

yumurtamı var yoksa hastamı ya lutfen bi yardım edin fotğrafta attım

Kuşunuzda hala yumurta olduğunu düşünüyorum uçurmayın rahat uçamaz çarpar ve yumurta içeri de kırılabilir rahatsız etmeyin derim

tamam tşkler umarım güzel yavrular alırım tekrar teşekurler :)

Geri