Karadeniz Pet

Kuşumla ilgili 2 soru

karargahx

Yeni Üye
Arkadaşlar Merhaba 3 sorunun cevabını merak ediyorum

Kuşum neden kendini bu duruma sokuyor .
a5abeed759aa2be9a83e9408d61c8d8e.jpg

2.si beni görünce bazen başındaki tüyler kalkıyor iniyor sonra bu neden ?

3. disi kuşum da var bunun yanında 6 aydır bende olmasına rağmen hala korkuyor ne yapiyim ? ...

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Kardeşim görünüşe bakılırsa sana çok alışamamışlar. Zaten çiftlerse bundan sonra da fazla alışamazlar. Kuş sürekli böyle kabarık ve durgun mu ? Yoksa neşesi yerinde mi ? sizden çekinmeleri doğal elinize almaya dışardayken tutmaya vs çalışmayın. Yemini suyunu verin kendi hallerinde kalsınlar. Ha bi de kakası sulu mu , yeri soğuk mu ? Sorularına sorularla karşılık verdim kusuruma bakma. Ama hasta olabilir.

Yok hocam arada bu şekle giriyor :) diside aynı şekle giriyo soğuk hiç almıyorlar sıcak Sobali odada neşesi yerind mi pek emin değilim ama günde 2,3 defa ıslikli otuyorlar . Zaten acimasam valla satarim ama can sonuçta kiyamiyorsun

O zaman sıkıntı yok kardeşim. Sobalı yerde ani ısı değişikliğine dikkat et. Maşallah kuşlarınıza. Benimkiler de arada sırada böyle kabarır ayaklarının üstünü tüyleriyle kapatırlar :D

Valla benimkide elimi uzatinca kaşınmak için kafadaki tüyleri kabartirdi

:) erkeği biraz uslu kısa süre parmak a oturuyor sonra kızın yanına uçuyor hemen artık ileriyen zamanda papagan lara bakıcm duruma göre

Geri