Karadeniz Pet

kuşumun sorunu ne hastamı

• Konbuyu başlatan EmreSahin
  • Başlangıç tarihi
E

EmreSahin

Guest
merhabalar arkadaşlar bugün 2 tane kuş sahiplendim birisi uçamıyor(mavi olan)
kanatlarını kaldırıp sallıyor ama uçamıyor bide suratındaki tüyler duruşu vb. şeyler normal gelmedi 2 kuşumun hakkındada yorum bekliyorum yaş cins hastalarmı lütfen yardım edin

27NA2E.jpg

BX6YZL.jpg

ZNQ4L3.jpg

oQ8vAX.jpg

lYrlkQ.jpg

VpXdlB.jpg

nPmnAN.jpg

mantar olmuş sanırım tam belli değil resimler ama baya ilerlemiş bi an önce ilaç tedavisi yapjn :(

para vermedim adam siteye konu açmışdı bende aldım 2 tane var bende alıyım elki sağlıklarını düzeltirim dedim

yazık ya hiç iyi bakılmamıs sanırım veya bi hastalıgıda olabilir çok garip umarım iyileşirler

sarı kuşda bişey varmı acaba ayırıyım diyorum

kırmızı kırmızı şeyler var gözlerinin etrafında mantara benzıyo ama gerçekten kötü kuşların durumu

almakla iyi yapmıssınız ölmelerindense sizin onlara iyi bakıcagınıza şüphe yok inş biran önce sağlıklarına kavuşurlar tavsiyem kuşları temizleyin ılık bi su koyun belki girip banyo yaparlar veya siz yaptırın ama dikkatli bi şeklide

internetten mantar hastalıklarının belirtilerini okudum bire bir tutuyor tırnakları cok uzun ve elimi ilk ıssırdığında gagasının ucu kırılmştı

sanırım mantar sorunu var interneteki fotograflara bakdım resimler uyuyor

bulaşması nasıl olur bende 2 kuş daha var yanlarına koymuyucam(saçma olacak ama cocuklara bir zararı dokunurmu)

internetten mantar hastalıklarının belirtilerini okudum bire bir tutuyor tırnakları cok uzun ve elimi ilk ıssırdığında gagasının ucu kırılmştı

sanırım mantar sorunu var interneteki fotograflara bakdım resimler uyuyor

mntar ilacı almanızı öneririm bi an önce kaybedebilirsiniz kuşları

Mantar icin fucidin ve vitaform tavsiye ederm bnmkisi bu kadr ileri degldi ama cok ii geldi sukr

Geri