petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun sorunu ne hastamı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve EmreSahin tarafından 26 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. EmreSahin
    Gizli

EmreSahin Guest

merhabalar arkadaşlar bugün 2 tane kuş sahiplendim birisi uçamıyor(mavi olan)
    kanatlarını kaldırıp sallıyor ama uçamıyor bide suratındaki tüyler duruşu vb. şeyler normal gelmedi 2 kuşumun hakkındada yorum bekliyorum yaş cins hastalarmı lütfen yardım edin

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    bunları nerden aldınız ya bu kuşlara paramı verilir yazık gerçekten verilen parayada bu kuşları buhale getirenede

3. mervekcrgl
    Gizli

mantar olmuş sanırım tam belli değil resimler ama baya ilerlemiş bi an önce ilaç tedavisi yapjn :(

4. EmreSahin
    Gizli

EmreSahin Guest

para vermedim adam siteye konu açmışdı bende aldım 2 tane var bende alıyım elki sağlıklarını düzeltirim dedim

5. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    yazık ya hiç iyi bakılmamıs sanırım veya bi hastalıgıda olabilir çok garip umarım iyileşirler

6. EmreSahin
    Gizli

EmreSahin Guest

sarı kuşda bişey varmı acaba ayırıyım diyorum

7. mervekcrgl
    Gizli

kırmızı kırmızı şeyler var gözlerinin etrafında mantara benzıyo ama gerçekten kötü kuşların durumu

8. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    almakla iyi yapmıssınız ölmelerindense sizin onlara iyi bakıcagınıza şüphe yok inş biran önce sağlıklarına kavuşurlar tavsiyem kuşları temizleyin ılık bi su koyun belki girip banyo yaparlar veya siz yaptırın ama dikkatli bi şeklide

9. EmreSahin
    Gizli

EmreSahin Guest

mantar bulaşıcımı nasıl bulaşır yada

10. mervekcrgl
    Gizli

mantarsa evet bulaşıcıdır gagada ayakta gözün etrafında kırmızı kırmzı dökülür pul gibi ölümcüldür

11. EmreSahin
    Gizli

EmreSahin Guest

internetten mantar hastalıklarının belirtilerini okudum bire bir tutuyor tırnakları cok uzun ve elimi ilk ıssırdığında gagasının ucu kırılmştı

sanırım mantar sorunu var interneteki fotograflara bakdım resimler uyuyor

bulaşması nasıl olur bende 2 kuş daha var yanlarına koymuyucam(saçma olacak ama cocuklara bir zararı dokunurmu)

12. mervekcrgl
    Gizli

mntar ilacı almanızı öneririm bi an önce kaybedebilirsiniz kuşları

13. suzie ile efe
    Gizli

Mantar icin fucidin ve vitaform tavsiye ederm bnmkisi bu kadr ileri degldi ama cok ii geldi sukr

14. EmreSahin
    Gizli

EmreSahin Guest

forumda varsa link verebilirmisin bende bakıcam

Sayfayı Paylaş