Karadeniz Pet

Kuşumun sorunu ne?

Vitakraftın ballı yemleri?
benim bahsettiğim ballı krakerler çubuk halde olan veya simit şeklinde yapılmış olan vitakraft bal özlü yemi bende kullanıyorum bu yüzden tavsiye ederim

Vitakraftın ballı yemleri?
benim bahsettiğim ballı krakerler çubuk halde olan veya simit şeklinde yapılmış olan. vitakraft bal özlü yemi bende kullanıyorum bu yüzden tavsiye ederim

bu bahsettiğim mama gibi yapılmış paket halinde satılan içerisinde ekstra vitamin takviyeleri ve ürünlerin olduğu mamalar
Anladım hocam çok teşekkür ederim, yarın tüm gerekenleri alıp bir mama yapıcam ! Bunu ne sıklıkts vermeliyiz?

Anladım hocam çok teşekkür ederim, yarın tüm gerekenleri alıp bir mama yapıcam ! Bunu ne sıklıkts vermeliyiz?
ben çift kuşlarıma haftada en az 2 defa yapıyorum yazdığım mamayı siz haftada 1 verseniz de olur kuşunuz tek olduğu için şimdilik kuşunuza özel elmalı mamadan 2 hafta haftada 2 defa verin daha sonra normale dönebilirsiniz normale döndüğünüzde elmanın yarısını değil de elmayı 4 e bölüp 1 parçasını rendeleyin yeterli olacaktır diğer malzemeler zaten aynı ilk attığım malzemeler olacak

Geri