petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

lütfen yardım kuşun gözü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Furkan AYDOĞDU tarafından 15 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    kuşumun gözünde hiçbirşey yoktu ama bu akşam baktım gözünün etrafındaki tüyler yolunmuştu ve gözü iyi görünmüyordu

işte fotoları çok iyi çekemedim ama lütfen bişi deyin ne yapmalıyım hangi ilacı kullanmalıyım sizce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

birde kuş arada habşırıyor ona ne yapmalıyım yanında erkek var onun bişeyi yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:26 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

kuşlara bugün sprey sıkmıştım ondan olabilirmi acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:40 -->-> Daha önceki mesaj 23:26 --

#1 Furkan AYDOĞDU, 15 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 15 Ağustos 2014
  2. aksahin.zeyynep

Ne spreyi sıktınız umarım gözüne gelmemiştir ağız ve gözünden uzak tutmalısınız gözünün etrafını bir silebilir veya yıkayabilirsiniz bence en azından birşey varsa temizlenebilir

3. Furkan AYDOĞDU

Beğenileri:
    0
    bit spreyi sıktım ama uzaktan sıktım önceki kuşlarımada sıkmıştım bişi olmuyordu nie böle oldu bilmiyorum

4. aksahin.zeyynep

Anladığım kadariyla kusunuz gozunu cok kaşımıs birgünde olduysa bu ve sprey sıktıktan sonraysa gözüne gelmis olma ihtimali yukselir bence bir pamuğu ıslatıp yumuşaj bir sekilde göz cevresini temizleyin

5. Furkan AYDOĞDU

Beğenileri:
    0
    eminmisiniz daha kötü olmaz dimi

6. aksahin.zeyynep

Yani şöyle düşünürsek en basiti bizim bile gözümüz cok kaşınsa yada kızarsa ilk iş yıkamak olur hem gözü akmışsada temizler suyun bir zararı olacağını sanmiyorum cok yavaş temizlerseniz en azindan rahatlayabilir biraz

7. Furkan AYDOĞDU

Beğenileri:
    0
    tmm saolun

8. aksahin.zeyynep

Ve son olarak bit spreyini sıkarken en az yirmi santim uzaktan sıkmalı ve elinizle hayvanın kafasına siper olmalısınız bence bir veterinere götürmenizde fayda var

9. Furkan AYDOĞDU

Beğenileri:
    0
    ustalar sizce ne yapmalıyım se tür bi ilaç önerir siniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:52 -->-> Daha önceki mesaj 23:51 --

uzaktan sıktım zaten birde yarın götürmeyi düşünüyorum kuşçuya malum vet ler kuşlardan anlamıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:52 --

hala kimseden kesin bi cevap gelmedi hala bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:11 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

yav biri bişi yazsın kuşun gözü diyorum kimse bakmıyo ya

10. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    o spreyleri sıkarken kusu elimize alıp sadece kanat alttlarına sıkmalıyız enseye damlatmalı damlalar var onlar daha güvenli birde bit oldugu kesin olmadan kullanmak tehlikeli spreyleri

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:18 -->-> Daha önceki mesaj 00:17 --

bence kusunuz spreyden etkilenmiş gözünü kasımıs bu durum olusmus suan suyla biraz temizleseniz yarın veterinere gitseniz en doğrusu olur ama kus suyla temizlemede rahatsız olcaktır

11. Furkan AYDOĞDU

Beğenileri:
    0
    su göze bi zarar verirmi ve pamuklamı temizliyim

#11 Furkan AYDOĞDU, 16 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 16 Ağustos 2014

Sayfayı Paylaş