Karadeniz Pet

lütfen yardım kuşun gözü

Furkan AYDOĞDU

Paylaşımcı Üye
kuşumun gözünde hiçbirşey yoktu ama bu akşam baktım gözünün etrafındaki tüyler yolunmuştu ve gözü iyi görünmüyordu

işte fotoları çok iyi çekemedim ama lütfen bişi deyin ne yapmalıyım hangi ilacı kullanmalıyım sizce

0bRqbW.jpg

lBq7zk.jpg

JdZYEB.jpg

gjr542.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

birde kuş arada habşırıyor ona ne yapmalıyım yanında erkek var onun bişeyi yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:26 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

kuşlara bugün sprey sıkmıştım ondan olabilirmi acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:40 -->-> Daha önceki mesaj 23:26 --

Son düzenleme:
Ne spreyi sıktınız umarım gözüne gelmemiştir ağız ve gözünden uzak tutmalısınız gözünün etrafını bir silebilir veya yıkayabilirsiniz bence en azından birşey varsa temizlenebilir

bit spreyi sıktım ama uzaktan sıktım önceki kuşlarımada sıkmıştım bişi olmuyordu nie böle oldu bilmiyorum

Anladığım kadariyla kusunuz gozunu cok kaşımıs birgünde olduysa bu ve sprey sıktıktan sonraysa gözüne gelmis olma ihtimali yukselir bence bir pamuğu ıslatıp yumuşaj bir sekilde göz cevresini temizleyin

Yani şöyle düşünürsek en basiti bizim bile gözümüz cok kaşınsa yada kızarsa ilk iş yıkamak olur hem gözü akmışsada temizler suyun bir zararı olacağını sanmiyorum cok yavaş temizlerseniz en azindan rahatlayabilir biraz

Ve son olarak bit spreyini sıkarken en az yirmi santim uzaktan sıkmalı ve elinizle hayvanın kafasına siper olmalısınız bence bir veterinere götürmenizde fayda var

ustalar sizce ne yapmalıyım se tür bi ilaç önerir siniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:52 -->-> Daha önceki mesaj 23:51 --

Ve son olarak bit spreyini sıkarken en az yirmi santim uzaktan sıkmalı ve elinizle hayvanın kafasına siper olmalısınız bence bir veterinere götürmenizde fayda var

uzaktan sıktım zaten birde yarın götürmeyi düşünüyorum kuşçuya malum vet ler kuşlardan anlamıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:52 --

hala kimseden kesin bi cevap gelmedi hala bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:11 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

yav biri bişi yazsın kuşun gözü diyorum kimse bakmıyo ya

o spreyleri sıkarken kusu elimize alıp sadece kanat alttlarına sıkmalıyız enseye damlatmalı damlalar var onlar daha güvenli birde bit oldugu kesin olmadan kullanmak tehlikeli spreyleri

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:18 -->-> Daha önceki mesaj 00:17 --

bence kusunuz spreyden etkilenmiş gözünü kasımıs bu durum olusmus suan suyla biraz temizleseniz yarın veterinere gitseniz en doğrusu olur ama kus suyla temizlemede rahatsız olcaktır

su göze bi zarar verirmi ve pamuklamı temizliyim

Son düzenleme:
Geri