petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen yardım !!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Doğuş ŞEKER tarafından 13 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşların yuvalığının deliği küçük en fazla 3yumurta sıgıyor 4cüsü gördüğünüz gibi dısarda alıpta üstüne yatmıor yarın 5.gelcek onlara yatmadıgından bosmu çıkacaklar yardım!!

http://u1312.hizliresim.com/1j/f/vgpq4.jpg
    http://u1312.hizliresim.com/1j/f/vgpqq.jpg
    http://u1312.hizliresim.com/1j/f/vgpr9.jpg

yumurtaları çıkarıp deliği bıcakla genişletsemmi öteki yumurtalar bosa gitcek galiba?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:39 -->-> Daha önceki mesaj 12:31 --

cevap verebilecek kimse yokmu?

#1 Doğuş ŞEKER, 13 Aralık 2013
    Son düzenleme: 13 Aralık 2013
  2. Mert AKSOY

Yumurtalari eldivenle al, koy sicak bir yere orayi bicakla iyice genislet kardesim, 7 yumurta girebilecek duzeye gelsin, insallah anne ustune yatar

3. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    talaş koyabilirsin yuvaya talaşlar kenarları kaplar ortadaki bölüm boş kalırsa hepsi biryerde olur

4. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    genişletebilirmiyimki şimdi rahatsız felan olur ötekı kuluçkası olmadanmı yapsam?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:50 -->-> Daha önceki mesaj 12:49 --

bi ara talaş atmıstım az dısarı atmıstı onları şimdi talaş koyarsam hiç yatmaz diorum onlarla ugrasır atmak için dısarı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:53 -->-> Daha önceki mesaj 12:50 --

talaş koyimmi evde var

5. m.ali güler

simdi yumurtaligi büyültme cünkü üstüne yatmamazlık yaparlar yavrular yuvadan atladiktan sonra yaparsin simdilik yapacagın sey yumurta deligine talas ve kenarlarına talas koy belki daha cok yapar yumurta sıkıntı olur yumurtalari birarada tutmasina yardimci olur

6. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    tmm talaş koyuyorum ozaman ben sağolun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:18 -->-> Daha önceki mesaj 12:58 --

talaşı koydum dişi kuş yuvadan içeri bakıor girermiki

7. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    bence sen yuvalıgı degıştır hocam anasıl bır yuvalık bıraz degışık geldı bana normal den kucuk sanırım

8. Tuan MAKSEL

hiçbişekılde yuvayı genişletme tek yapacagın biraz talaş koyup o ayrı duran yumurtayıda dıgerlerının yanına bırakmak.

9. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    TMM sorun kalmadı saten talaşı koydum dişi yumurtalara yatıyor.

Sayfayı Paylaş