Karadeniz Pet

Mavisim durumu kotu

Kutluay DOLKAN

Meraklı Üye
Beyler kusum cok fazla yumurtladi ve tuylerini kabartiyor kuyrugu dusuk uyuyor rahminde yumurta var .7 yildir benimle kusum ne olcak bugun diskilama kismi buyudu yumurta bugun gelisti kanatlarini yavasdan titretiyor

Beyler kusum cok fazla yumurtladi ve tuylerini kabartiyor kuyrugu dusuk uyuyor rahminde yumurta var .7 yildir benimle kusum ne olcak bugun diskilama kismi buyudu yumurta bugun gelisti kanatlarini yavasdan titretiyor

Kuşların bulunduğu ortamın sıcaklığı nedir?
Evin öğleden önce güneş alan odasına koyun mümkünse.
Çok fazla derken kaç yumurta var şu an?

6 tanr yumurtladi 5 ini kirdi burda beni bilen bilir benim anaclar fazla yumurtluyo bu sene olen kus sattigim kusla 80 90 i gecmistir 1 senede simdi ozel yem yaptim onu yediriyorum 7 yasinda kus ayircam artik hic istemiyorum yumurtlamasini yumurtlamamasi icin elimden geleni yaptim ayirmadim ama simdi mama yiyor galiba biraz soguk almis cereyanda kaldi heralde kendine geliyo gibi simdide ustunuaz orttum

Benim mavisim dayanir dayanmasinada yumurtasi var rahminde hasta hasta yarin yumurtlamasi gerekiyor poposuna zeytin yagi surecem yumurtlamasi rahat olsun. Basarir benim kusum ne hastaliklar atlattik

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:06 -->-> Daha önceki mesaj 00:05 --

Sagolunda ben yumurtlamasini istemiyorum o yumurtladikca omrunden omur veriyo gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:07 -->-> Daha önceki mesaj 00:06 --

Son kez yumurtlasin ayiracagm artik yumurtalarinida calicam artik yeter kendini dusunmuyor hayvan

Kuşlarınızı sürekli kafeste tutarsanız yumurtlarlar. Yuvalık da koymayın. Bol bol su fısfıslayın ve erken yatırın. Eşinden ayıracaksanız da kafesleri yanyana olsun ama uçurmanız ayırmanızdan daha iyi

Beyler kusta yumurta tikanikkligi cikti galiba sol ayagi felc oldu gagasi burunbean hafif asagiya morardi karni sisti ama tunekte duruyor

Geri