petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Merhabalar bakabilirmisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Murat KILINÇARSLAN tarafından 14 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Murat KILINÇARSLAN

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben bir yavru muhabbet kuşu aldım da.. Kaç aylık ? Erkek mi , Dişi mi ? bilmiyorum fotoğraflarını ekleyeceğim bilgi verirseniz çok sevinirim.

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    maşallah rengi güzel ama biraz bakımsız gibi duruyor erkek oldugu kesin ama kaç aylık oldugunu bilmem bende daha okadar usta degilim :D ustalar cevap verecektir

3. cakir33

cakir33 New Member

Beğenileri:
    0
    Kaç aylık bilmiyorum ama erkek kuş

4. Murat KILINÇARSLAN

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim hocam çekoslovak olarak aldım çok iyi uçuyor ben tüy değiştiriyor sanıyorum. Bakımıyla ilgili bir sorunum yok Allaha şükür :D herşeyini eksiksiz yapıyorum.

5. Harun DURMUŞ

Beğenileri:
    0
    Göz çevresindeki o açık yerlere teramicin veya vazelin sürün biraz...

6. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Aynen katılıyorum . Eğer kamera bozuk değilse kuş çok bakımsız ve zayıf kalmış. Fazla kafes dışına çıkarmayın derim kuşu. En azından kendini toparlayana kadar bir süre bekleyin çıkartmayın.

7. Murat KILINÇARSLAN

Beğenileri:
    0
    Terramycin var elimde ama bir zararı olmaz değil mi hocam ? Birde fotoğrafta kötü gözükmüş ama yeni tüyler çıkıyor oralarda birazda ondan.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:31 -->-> Daha önceki mesaj 16:30 --

Kamera dijital hocam :D yüksek çözünürlüğü olan bir kamera ile çekemedim malesef imkanlar.

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    2aylık civarı yavru bir erkek gibi duruyor

9. Murat KILINÇARSLAN

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ediyorum ben çekoslavak diğe aldım peki o doğrumu ?

10. tansel canbaz

Bu kuş yerli kuş.

11. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Yerli kuş 1,5 2 aylık gibi erkek. Ama biraz bakımsız kalmış. Düzenli yemle ve haftada bir mama yaparak sağlıklı bir kuşa dönüşebilir.

12. spawn59

spawn59 Guest

2 3 aylık arası erkek yerli bi kuş ama biraz daha toparlaması lazım vitamin takviyesi yapın bence

13. Murat KILINÇARSLAN

Beğenileri:
    0
    İnsanlar neden bu kadar sahtekar şu kuşu satana kadar canı cıkıyor ve yüksek fiyata satıyorlar anlamıyorum ben bu işi

14. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Haklısın kardeşim bana da yavru keş diye 1 yaşında kuş vermişlerdi. Petshoplardan almayacaksın ve çok güvendiğin üreticilerden alacaksın.

15. Murat KILINÇARSLAN

Beğenileri:
    0
    Hocam Niğdede inanın hiç üretici yok bir kaç tane petshop var onlarda birbirinden sahtekar internetten almaya kalksan daha riskli canlı alıyorsun sonucta ne yapacağımı şaşırdım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:44 --

.................

16. oguzhan_06

45-50 günlük yerli erkek.

Sayfayı Paylaş