Karadeniz Pet

Merhabalar bakabilirmisiniz

Murat KILINÇARSLAN

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar ben bir yavru muhabbet kuşu aldım da.. Kaç aylık ? Erkek mi , Dişi mi ? bilmiyorum fotoğraflarını ekleyeceğim bilgi verirseniz çok sevinirim.

maşallah rengi güzel ama biraz bakımsız gibi duruyor erkek oldugu kesin ama kaç aylık oldugunu bilmem bende daha okadar usta degilim :D ustalar cevap verecektir

Kaç aylık bilmiyorum ama erkek kuş

maşallah rengi güzel ama biraz bakımsız gibi duruyor erkek oldugu kesin ama kaç aylık oldugunu bilmem bende daha okadar usta degilim :D ustalar cevap verecektir

Teşekkür ederim hocam çekoslovak olarak aldım çok iyi uçuyor ben tüy değiştiriyor sanıyorum. Bakımıyla ilgili bir sorunum yok Allaha şükür :D herşeyini eksiksiz yapıyorum.

Göz çevresindeki o açık yerlere teramicin veya vazelin sürün biraz...

Aynen katılıyorum . Eğer kamera bozuk değilse kuş çok bakımsız ve zayıf kalmış. Fazla kafes dışına çıkarmayın derim kuşu. En azından kendini toparlayana kadar bir süre bekleyin çıkartmayın.

Göz çevresindeki o açık yerlere teramicin veya vazelin sürün biraz...

Terramycin var elimde ama bir zararı olmaz değil mi hocam ? Birde fotoğrafta kötü gözükmüş ama yeni tüyler çıkıyor oralarda birazda ondan.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:31 -->-> Daha önceki mesaj 16:30 --

Aynen katılıyorum . Eğer kamera bozuk değilse kuş çok bakımsız ve zayıf kalmış. Fazla kafes dışına çıkarmayın derim kuşu. En azından kendini toparlayana kadar bir süre bekleyin çıkartmayın.

Kamera dijital hocam :D yüksek çözünürlüğü olan bir kamera ile çekemedim malesef imkanlar.

2aylık civarı yavru bir erkek gibi duruyor

Yerli kuş 1,5 2 aylık gibi erkek. Ama biraz bakımsız kalmış. Düzenli yemle ve haftada bir mama yaparak sağlıklı bir kuşa dönüşebilir.

2 3 aylık arası erkek yerli bi kuş ama biraz daha toparlaması lazım vitamin takviyesi yapın bence

İnsanlar neden bu kadar sahtekar şu kuşu satana kadar canı cıkıyor ve yüksek fiyata satıyorlar anlamıyorum ben bu işi

İnsanlar neden bu kadar sahtekar şu kuşu satana kadar canı cıkıyor ve yüksek fiyata satıyorlar anlamıyorum ben bu işi

Haklısın kardeşim bana da yavru keş diye 1 yaşında kuş vermişlerdi. Petshoplardan almayacaksın ve çok güvendiğin üreticilerden alacaksın.

Haklısın kardeşim bana da yavru keş diye 1 yaşında kuş vermişlerdi. Petshoplardan almayacaksın ve çok güvendiğin üreticilerden alacaksın.

Hocam Niğdede inanın hiç üretici yok bir kaç tane petshop var onlarda birbirinden sahtekar internetten almaya kalksan daha riskli canlı alıyorsun sonucta ne yapacağımı şaşırdım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:44 --

.................

Geri