Karadeniz Pet

mubisim cok ilgisizlesti

OSMANLI

Meraklı Üye
abilerim benim erkek muhabbetim cok sicak kanli tepemden inmezdi son zamanlarda elime kur yapar oldu cok asiriya kacinca 2-3 kez tam kur yaparken sisstt pissstttt diyerek kizdim simdi bana olan ilgisi azaldi fakat sapik gibi her yere kur yapiyor kusuyor bu gecici bir durummudur nasil atlatabiliriz .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:24 --

Lutfen yardim ...

abilerim benim erkek muhabbetim cok sicak kanli tepemden inmezdi son zamanlarda elime kur yapar oldu cok asiriya kacinca 2-3 kez tam kur yaparken sisstt pissstttt diyerek kizdim simdi bana olan ilgisi azaldi fakat sapik gibi her yere kur yapiyor kusuyor bu gecici bir durummudur nasil atlatabiliriz .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:24 --

Lutfen yardim ...

Kuşunuz kızışmış, eş alma vakti gibi.
Kaç yaşında şu anda?
Eğer eş almayı düşünüyorsanız kuşunuza eş seçtirebilirseniz iyi olur.
Almayı düşünmüyorsanız da bildiğim kadarıyla yulaf mesela serinletir hayvanı.
Yine de eş almanızı tavsiye ederim, yoksa pek uslanmaz bence.

Daha 7-8 Aylık ama çok fena oldu eş alırsam hiç gelmez diye düşünüyorum tepemizden inmeyen hayvan gelmez oldu.

Abilerim eş alırsam hiç gelmez şu an çok fena oldu kapıya çerçeveye kumandaya neresi denk gelirse kur yapıyor ve inanılmaz derecede tepemizden inmeyen kuş 1haftadır yüzümüze bakmıyor bu geçiş dönemimidir yoksa bizden koptumu :( lütfen cevap .

Son düzenleme:
küsmüş olabilir, biraz ilgi ile eski haline getirmek sizin elinizde

Yine eskisi gibi sizinle oynayacaktır ama kur yapışı azalsa bile hiç bitmeyecektir. Maşaallah kuşunuza

benimde kuşum öyleydi zamanla geçiyor kişniş nijer havuç vermeyin sadece hiç bişey olmaz :)

Ben es almanizi tavsiye ederim. Benim erkegimde sizinki gibi kizismisti. Simdi daha sakin esiyle :) gerci daha icraatlerini goremedik ama olsun.

Ben es almanizi tavsiye ederim. Benim erkegimde sizinki gibi kizismisti. Simdi daha sakin esiyle :) gerci daha icraatlerini goremedik ama olsun.

Peki usta eş aldıktan sonra size ilgisi ne durumda ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:46 -->-> Daha önceki mesaj 20:43 --

benimde kuşum öyleydi zamanla geçiyor kişniş nijer havuç vermeyin sadece hiç bişey olmaz :)

Benimde kuş öyleydi derken ilginin başka tarafa yogunlasması zamanla gecer yine normale dönermi elimi kaldırdıgım anda gelen kuş çagırsa da gelmiyor bizden korkmuyor ama gelmiyorda

Geri