Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu solunum sorunu

Aloneman22

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Muhabbet kuşum hasta oldu. Gık gık ses çıkartıyor. Daha önce bir kuşu kaybettim bunu kaybetmek istemiyorum. Acı çekmesini istemiyorum. Nasıl bir tedavi uygulama yapmalıyım.. Vitamin ilacı kullanıyorum.. Şuanlık

Video atarsanız bilgili üyeler yardımcı olacaktır. Ayrıca dışkıyı da ekleyin lütfen

Astım gibi duruyor, kronikleşmişse belki hafifletebilirsiniz fakat tamamen geçmez, ne zamandır bu şekilde nefes alıyor, kuyruk sekiyor mu

Astım gibi duruyor, kronikleşmişse belki hafifletebilirsiniz fakat tamamen geçmez, ne zamandır bu şekilde nefes alıyor, kuyruk sekiyor mu
Aslında kuzenimin kuşu bakamadı hasta etmiş bana getirdi. Uzun süredir böyle.tam emin değilim ama 3 ay olmuştur. Kuyruğu öyle sekmiyor

Kafes tabanı çok kirli, ve ızgara yok, 2.videoda kuyruk eskiyor nefes almakta zorlandığı çok belli, doksisiklin etkenli ilaç kullanabilirsiniz

Kafes tabanı çok kirli, ve ızgara yok, 2.videoda kuyruk eskiyor nefes almakta zorlandığı çok belli, doksisiklin etkenli ilaç kullanabilirsiniz
Tamam teşekkür ederim. Yarin inşallah ilacı bulurum. Kafesi cuma günü temizledim. İş ten dolayı pek bakamadım. Doğurdur hemen temizliyorum

Geri